Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkereső oldalon hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkereső oldalon hogyan kell el kezedeni az ismerkedést? Mível kell el inditani az ismetkedést? F

Figyelt kérdés
2017. febr. 26. 19:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Társkereső oldalon? Fel kell tölteni pár bombasztikus képet, amin látszik, hogy milyen jóképű vagy, és akkor teljesen mindegy...



(Én normális levelekkel szoktam próbálkozni, nem sablonnal, értelmes mondatokkal, de mivel nem vagyok divatkatalógus pasi, így nem szoktam választ kapni, így azt hiszem bár az lenne a logikus, hogy kedves levelet tanácsoljak, nem teszem)

2017. febr. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Profil törlése menüpont alatt

haszontalan szar az összes...

2017. febr. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Túlságosan el vannak kapatva ma már a nők...
2017. febr. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

A Nők 80%-nak csak a pénz számít, Bizonyíték:

[link]

[link]

2017. febr. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha ezt sem tudod,sehogy!!!
2017. febr. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Valaki tud példát írni?
2017. febr. 26. 21:07
 7/13 anonim ***** válasza:
Az első lépés egy jó profil összedobása, igényes (nem webkamerás/telefonos), jól összeválogatott képekkel. Utána jöhet a többi.
2017. febr. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
F.szság, hogy a nőknek csak a pénz számít. Ezt azok terjesztik, akiknek nincs pénzük. A fizetésemre nagyon nem panaszkodhatok, és mégsincs párom, pedig ha csak ezen múlna, akkor keresek annyit, hogy úgy kelljen levakarni magamról a nőket... És mégsem.
2017. febr. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Valaki azért tud a kérdésre választ adni?

Másra nem vagyok kíváncsi!

2017. febr. 27. 06:13
 10/13 anonim ***** válasza:

Ráírsz valami random hülyeséget, visszakérdez, hogy ezt miért írtad és máris beszélgettek; kölcsönös vonzalom volt és adja magát a beszélgetés; viccesen kiemelsz valamit az adatlapjáról és azzal kezdeményezel - nekem eddig ezek jöttek be


De keresgélj kicsit:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..

2017. febr. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!