Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy pasi ritkábban lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasi ritkábban lány kimegy külföldre dolgozni akkor miért csalja meg/haggya el egy idő után a párja?

Figyelt kérdés
Rengeteg olyan lànyba futok bele,hogy elvileg független és pàrt keres, vagy gyakorlatilag is az egy gyerekkel, akinek az apja külföldön van. Értem minden lànynak jàr a minőségi rendszeres szex. Meg kell aki lelki tàmasza legyen, érezze, hogy pasi van melette nem csak valaki a net végén....De miért megy ki a pasi?? Pénzért közös házra, esküvőre...De ha nem megy ki, akkor meg jön a szöveg ennyire se képes kettöjükért, csalàdért. Szerencsére én csak vétlen csábító vagyok..minket gyakran cserélnek ha jön haza a pénz akkor hirtelen lapátra kerülünk. Okes pasi is bordélyba jàr kint de igy értelmetlen iithon hagyni a bnőt.

2017. febr. 26. 23:58
 1/6 A kérdező kommentje:

Történeteim: lány magába bondìtott el akartam hagyni, de meg győzött hogy legyünk együtt...majd bevalotta van pàrja x éve.

Màsik: làny egyedülálló anyuka...pasi megfenyeget hogy agyon ver, mert a gyerekével nem tud skypolni, mert az exével randiztam.

Mindkét esetben a làny kezdett ki velem tàrskeresőn.

2017. febr. 27. 00:04
 2/6 A kérdező kommentje:
Tudom hagyja...tudom a cìmből vessző hiànyzik...elnézést "idegàllapotba" jöttem...
2017. febr. 27. 00:08
 3/6 anonim ***** válasza:

ezért te vagy a hibás.

Ha ismered a hátteret minek kezdesz vele ki?

Ha nem ismered ok. Lépj tovább. Én egy percig sem maradnék azzal aki x idő után bevallaná h igazából neki van ám férje aki külföldön melózik.

Kezeld ezeket csak úgy, hogy szexre. Semmi több. Építs magad köré falat, és a lelkedhez egyiket se engedd közel.


Jót nevettem az agyon ver szövegen...megverhet, de olyan pert akasztok a nyakába h akkor meg a börtönből sem beszélhet a gyerekével. Jó hogy nem már az én hibám, hogy ő kiment dolgozni, a nője e f/*/szra éhes...Ez van!

2017. febr. 27. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
44%

Addig örüljél még így van. Mindig van bőven friss punci.

Nagyon sok ilyen párt ismerek. Pasi kint, nő itthon és a nő azért keres itthon kisegítő pasit. Vagy is, minden kötöttség, felelősség nélkül szexelhetsz.

2017. febr. 27. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

alapjában véve a 2 essel egyet értek de, az a baj eljátsza a nagy szerelemre romantikára éhes lányt, mennyire kellek, neki miért nem mondja meg,hogy csak dugni akar, ha akarom megkaphatom.......cserébe vigyem el néha moziba vagy vacsorázni vagy bulizni......

De kérdés lényege az lenne mi értelme igy kimenni? Azt veszited el amiért kimész? Miért nem bir egy lány hűséges lenni.....?

2017. febr. 27. 17:34
 6/6 anonim ***** válasza:

Távkapcsolatban nehéz élni.

A csávó helyében biztos vinném az egész családot. Ismerek lányokat akik a barátjukkal együtt kiköltöztek németbe meg vannak itt olyan nők is akiknek a férjük osztrákoknál, hollandiában dolgozik és tönkrement a kapcsolatuk.

2017. márc. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!