Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nincs barátnőm? Szerinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs barátnőm? Szerintem tök jó pasi vagyok, de ezt a lányok miért nem látják? Átnéznek rajtam úgy érzem

Figyelt kérdés
20 éves vagyok,eddig igazából csak a beszélgetésig jutottam el lányokkal,csók sem volt.És látom magam körül,hogy mindenkinek van párja,nekem meg nincs,és ez annyira rossz érzés.Annyira szeretnék egy barátnőt aki szeret.Úgy érzem le vagyok maradva.Esetleg van itt olyan fiú/lány aki tudna ebben segíteni nekem,hogy mit hogyan csináljak?Előre is köszi

2016. dec. 24. 00:44
 1/8 anonim ***** válasza:
"tök jó pasi vagyok"
2016. dec. 24. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Houston van egy kis baj
2016. dec. 24. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem(csak) szerinted kellene tök jó pasinak lenned..amúgy lehet hogy a kisugárzásoddal van baj, pl a lányok túlságosan is "elérhetetlennek" hisznek(ezt nem úgy értem,hogy te vagy az álomlovag, hanem mondjuk hogy nem hagyod magad megismerni).. sok és még több oka lehet,hogy miért nincs baráznőd,és keveset írtál magadról ahhoz, hogy nagyjából képet alkothassunk rólad..
2016. dec. 24. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mit irjak?am próbálgatom ezeket a PUA módszereket,szerintetek jók ezek?
2016. dec. 24. 02:11
 5/8 anonim ***** válasza:
Mert csak szerinted vagy tök jó pasi, a lányok szerint nem nézel ki olyan jól. A PUA-val felesleges próbálkoznod, a kinézeten múlik minden.
2016. dec. 24. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
előzőnek igaza van.
2016. dec. 24. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Puás dolgok nekem se jöttek be!Én pár mondat után nem tudok mondani nekik semmit!A nők elérhetetlenek!
2016. dec. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem meg épp nem a külső számít. Aki nem tud csajozni, ott kommunikációs gondok vannak. Én kicsit idősebb vagyok a kérdezőnél. Mindig tisztán fiú sulikba jártam. Szerintem emiatt nem vagyok jó a nőkkel való beszélgetésben, így nagyon nehezen megy mindig az ismerkedés. Én azt látom, hogy aki magabiztosan tud butaságokat mondani a nőknek vagy akár hazudik szemrebbenés nélkül, azon pasiknak sokkal nagyobb sikerei vannak. Én inkább a logikában vagyok jó, a logika meg sajnos nem a legjobb kulcs a nőkkel való beszélgetésben.
2016. dec. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!