Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi hiányzik belőlem, miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi hiányzik belőlem, miért nem tudok vonzalmat kelteni?

Figyelt kérdés

26 vagyok, egyedül élek albérletben, van munkám (jól fizetőnek számít itt a környéken), van autóm (öreg).

Rendszerető vagyok, tudok főzni, igényes vagyok magamra (de azért nem piperkőc), nem vagyok kocka, nem kötnek le a játékok.

Bármiről tudok beszélni sokat, jól teremtek kapcsolatot.

Mégis valamiért 1ről a 2re nem tudok jutni. Ha beszélgetek is egy lánnyal, akár élőben, akár online, mondjuk randiig eljutunk (ha el), és érzem hogy nincs meg valami..az a bizonyos szikra....minden megvan, nevetés, komolyabb dolgok, stb csak pont a szikra nincs.

Magamban keresem a hibát, hisz kiben másban? mit nem csinálok jól?

Annyira keservesen nézek sok párocskát, hogy egyes férfitársaim mennyire gáz dolgokat megtesznek, és mégis velük van egy szép lány. Mennyire szélsőséges, nem törődöm, életcéltalan és mégis kapcsolatban.

Külsőm: fekete haj, barna szem, állítólag szép arc, sportos alkat, borosta, stílusos öltözködés.

Nem párkeresés célból írtam ki a kérdést, még mielőtt valaki reklámnak hiszi. Hanem azért hogy megtudjam mi az ami hiányzik? Vagy egyszerűen túl "sok" vagyok? És azt hihetik h egy ilyen srácnak biztos valami nagy defektje lehet ha egyedül van?

Nem tudom mire gondoljak, és hogy mit csináljak másképp.


( közhelyeket ne írjatok, hogy járjak könyvtárba, meg clubokba, tanuljak hobbit stb ezek annyira elcsépeltek)


Kimozdulok: járok edzeni, bulizni, pubokba, discoba, uszodába, futni. Szó nincs arról h a 4 fal között várom a csodát.



2017. febr. 27. 08:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Megfelelési kényszer
2017. febr. 27. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Majdnem... Szerintem azt érzik meg rajtad, hogy eléggé görcsölsz. Szép dolog fittnek lenni, de azért lazíts...
2017. febr. 27. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki tud vonzalmat kelteni, csak sokszor nehéz a megfelelő partnert erre megtalálni. Szerintem Nálad is ez lehet, még nem jött el az a valaki, aki vevő Rád, ennyi. Az lehet esetleg még, hogy talán merev lehetsz, görcsös, nehezen oldódsz fel, esetleg a humor hiányzik(vagy megvan, de nem tetszik a nőknek).


A vonzalomkeltés egyébként nagyban függ attól, hogy mennyire tudsz romantikus légkört teremteni egy randin, ez nagyban a férfi feladata. Ha ez kialakul, az a nőkben általában azért elindít valamit. Ezt ilyenkor lehet is rajtuk látni, és ha látod, akkor kezdeményezz fizikai kontaktust - érintsd meg, karold át séta közben, simogasd meg, ilyesmi... Nagyon zavarba lehet őket hozni ezzel, és ha zavarba jön egy nő a közeledben, akkor nem vagy már neki közömbös. Innentől kezdve már könnyű dolgod lesz:)


Nyilván én most azt írtam le, ami nekem eddig bejött(3 hosszú kapcsolat, 34/F vagyok). Én egy már bevált séma szerint ismerkedek mindig, és ezt ezután is tartani fogom. Azt a bizonyos szikrát sokszor Neked kell kicsiholni, nem várni kell rá. Szóval tanács: randin romantikus, bensőséges légkör megteremtése + humor + jól beidőzített fizikai kontakt.

2017. febr. 27. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

akkor itt lehet a baj...randikon nem igazán merülök bele a romantikába, nem kezdeményeztem eddig fizikai kontaktot mert féltem a negatív reakciótól (ellökés stb) és utána kínos már az egész.

Szóval ha óvatosan mindezek mellé a finom fizikai kontaktot is beveszem, ás lehet az egész folyamat?!

2017. febr. 27. 09:44
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

#3-as vagyok. Igen, valószínűleg itt lehet a baj. Hogy akarsz vonzalmat kelteni egy nőben, ha nem is érinted meg? Persze, a lelki összhang nagyon fontos, de a fizikai kontaktus alap a vonzalom kialakításához. Nyugalom, ahhoz, hogy ellökjön magától, valami istentelen nagy baklövést kéne csinálni, és Te normális fickó vagy a leírás alapján. Ha megoldható, este randizzatok, mert akkor minden meghittebb, és egy séta legyen beiktatva. Ha jól megy minden, jöhet az átkarolás, stb. Ezt az ember érzi, hogy mikor alkalmas, mert ott van a vibrálás a levegőben. Majd tudni fogod Te is, mikor kell lépni. Persze attól is függ, Te mennyire vagy fogékony a romantikára - meg attól, a lány milyen típus.


Bókolj neki, ez is fontos, de főleg az arcát, a mosolyát dícsérd meg, esetleg a ruháját, a haját, az illatát, a testre irányuló bókolást viszont hanyagold. Valahol a "lassú víz partot mos" és a rámenősség között kell jól evickélni. És a lelkéhez próbálj meg közel kerülni, érezze azt a hölgyemény, hogy az embert látod benne, arra vagy kíváncsi - akármilyen észvesztően csinos is, és bármennyire nem bírsz már magaddal, akkor is ezt tartsd szem előtt.


Amúgy én is sötét hajú, barna szemű vagyok, és jó, ha tudod, hogy a legtöbb nőnek ez a zsánere, főleg, ha még magas is. Úgyhogy hajrá, nincs itt semmi probléma, csak a hozzád való még nem jött el, ennyi.

2017. febr. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

3-as válaszoddal nem tudok egyetérteni, de 5-ösben jobban fogtad meg a problémát, utsó.

Ne sürgesd a testi kontaktust, kérdező. Az első randikon, sőt még az előtt is csak az a lényeg, hogy valahol ott kegyél a csaj napjában. Este, elalvás előtt az ágyban eszébe jutsz majd, kicsit elidőz, kicsit megmelegszik a szíve, kicsit talán ábrándokat is sző, tervez veled, és ezek az esti ábrándok azok, amik téged a célba visznek, nem az, ha megöleled. Egy nő testét minden fajankó meg tudja ölelni. Neked az a dolgod, hogy a lelkét öleld meg!

Ha randiztok, soha ne beszélj magadról, csak ha kérdez, vagy valahogy szóba kerül. Ez nem állásinterjú, nem bemutatkozni kell. Egy férfi a tettek embere, majd azok mutatnak be téged, nem a szavaid. A randikon figyelni kell. A csajra, a szavaira, a lopott pillantásaira. Azokból kell kihámoznod, hogy jó nyomon jársz-e, vagy változtass irányt.

Egyébként is figyelj oda a nőre! Érezze, hogy érdekel téged, hogy kíváncsi vagy a személyére, az érzéseire, az őt foglalkoztató kérdésekre, a félelmeire, egyszerűen mindenre, ami valami módon hozzá köthető.

Vésd asz eszedbe, hogy különbözőek vagytok. Teljesen megérteni sohasem fogod a nőt, ha holtig tanulod, akkor sem. Egyszerűen azért, mert te férfi vagy. Férfiésszel, logika mentén élsz és gondolkozol. De törekedned, tanulnod kell, hogy a lehető legjobban megértsd őt, Akkor teszi csak széppé az életedet, ha te is széppé tudod tenni az övét.

58F

2017. febr. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, 3-as okfejtés is kiváló, kivéve a testi kontakt sürgetését.
2017. febr. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Kepet!

Szerintem rossz varosban elsz. Pesten a belvarosban sok nonek kellenel.

N

2017. márc. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Mi közöd Tőle ***** válasza:

Kell egy kis csibèszség... kell egy kis sárm és merészség. Nézz rá úgy, mint egy magabiztos férfi, aki tudja hogy vonzó a nőknél. Ez kevés tapasztalattal nehéz, tudom....


Persze, figyelj oda a nőre, de ne vidd túlzásba. Testi kontaktust sürgetni nem kell, csak amit a szituáció hoz. Én szeretek csókolózni vagy valami komolyabb fizikai kontaktot (pl kézenfogva sétálni egy kicsit) az első randin.


A leírásod alapján nincs gond kérdező. Túl félénk és félszeg lehetsz a leírásod alapján. Nem megérinteni egy nőt az vétek. Ők is akarják, csak egy kicsit kéretik magukat.

2017. márc. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Mármint te nem vagy képes senki iránt bármiféle érzelemre, vagy a lányok ráznak le azzal, hogy nincs meg a szikra?
2017. márc. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!