Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A 30-as férfiak többsége nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 30-as férfiak többsége nem házas, jó részük egyedül él? Miért kényelmesebb ez így nekik? Miért nem hiányzik a társ? Csalódtak? Nincs megfelelési kényszer, nem kell alkalmazkodni?

Figyelt kérdés
2017. jan. 26. 17:00
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem sokuknak nem hiányzik. Az is előny, hogy nem kell alkalmazkodni, nem kell gyereket eltartani stb. Mindez nagyon sok időt és pénzt igényel.
2017. jan. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:

Éppen most írtam le kicsit más szemszögből.


http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb-..

2017. jan. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
89%
Miért kell mindenre indok? Igaz, nő vagyok, de ha valaki szabad akaratból van egyedül, miért kell megindokolnia? Főleg mivel akik nagyon firtatják, azoknak semmilyen indok nem jó. (Pedig közük sincs hozzá.)
2017. jan. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
36%

Egyszerű nagy igényeinek vannak,30êves fêfinek legyen saját kocsija,lakasa, ês pár milla a takarékban!

Kérdem én hogyan?

2017. jan. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
95%
Van anak azert eleg sok elonye hogy oda mesz es akkor akivel akarsz,es akkor büfögsz meg fingasz mikor neked tetszik!
2017. jan. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
79%
Kezdjük ott, hogy mégis hol találsz manapság olyan nőt, akinek nincs párja? Ezen felül bárhol, ahol csak a legapróbb lehetőség van ismerkedésre, legalább 5x annyi férfi van, mint nő. Egyszerűen beleuntam.
2017. jan. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
96%

30 vagyok, egyedül élek, csalódtam de nem kenődtem el, hanem megtudtam mit várok ill nem várok egy kapcsolattól. Igen, jó egyedül. Kell e társ. Persze, hogy kell, de nem játszótárs. Az, hogy nem kell megfelelni, az csak a bónusz.

30/f

2017. jan. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
74%
Szuleink koraban szakiskola,gimi utan akik osszekerultek,altalaban hazassag lett,szuleim es ismeretsegi koruk altalaban 22-25evesen szulokke valtak,aztan vagy kitartottak egymas mellett vagy nem,de a kov generacio altalaban mar fosulit,egyetemet vegez,majd ezutan lesz onallo keresete,mire megalapoz bizonyos egzisztenciat,mar 30evesek.Regebben ugy gondolkoztak az emberek h jojjon a csalad,a tobbit egyutt megteremtjuk,most inkabb elobb jonnek az anyagiak es arra a csalad.Az internet vilagaval egyutt megnott a valasztasi lehetosegeink szama is,amig regen kb egy varoson belul ismerkedtek,most bonyolultabbak a kapcsolatok es amig regen addig hasznaltal egy targyat amig kiszolgalt teged,most 2-3evente frissited.Regen szepen kidobtak a szulok az eletbe a gyereket es a hatterbol tamogattak,most sokaig egyutt elnek es megoldjak a problemaikat helyettuk,kitolodik annak az ideje is amikor tenylegesen a sajat labukra allnak.Szerintem ez es meg sok egyeb vezetett oda hogy kesobb talalnak part,azt is hatszor lecserelik (mindket nem), mert megtehetik h valogatnak es sokan mindig varnak valami jobbra.De pl a japanoknal lassan a szexualitas is kihal mert jol elvannak a bezart szobaban a technikai kutyuikkel csajozas es pasizas helyett.Osszefoglalva valtozik a vilag,valtoznak az igenyek es lehetosegek,nem divat a huseg.Szerintem regen is voltak egyedulallo 30as pasik viszont amikor hazamentek,lassan rajohettek h rossz egyedul es odatettek magukat,megtalaltak a parjukat (most ez nagyon sarkitott tudom).Jelenleg egy 30as szingli pasinak millio meg egy egyeb valasztasa van munka utan hogy hasznosan eltoltse a szabadidejet,akkor is ha az osszes 30as baratja hazas,gyerekes es nem er ra vele progtamokat csinalni.Kisebb lepteku eletet eltek az emberek,manapsag ha unja magat az ember,20eurobol 1000kmeket utazhat egy fapadossal egy uj elmenyert.Es kisebb a tarsadalmi nyomas h marpedig fiam neked nosulnod kell! Inkabb a 40koruli korosztaly az manapsag aki mar fura ha egyedul van a nagyvilagban.Ez is eltolodott az elozo generaciohoz kepest egy jo 10evvel.
2017. jan. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
69%

Igen, csalódtak...Mert mai nők a szexen kívül semmit nem tudnak adni.Se szeretetet, se kedvességet ,se önzetlenséget ,se hűséget kitartást a másik mellett a rosszban is,se a "régimódi" háztartásvezetést,se meleg otthon teremtését. Karrierista emancipuncik,hisztérikus önérzet túltengéses, "mert én megérdemlem" szemléletű díszmadarak vannak mindenfelé. Ezekért minek küzdeni ,minek velük összeköltözni ,minek rájuk életet alapozni? Egyrészt a szex nem létkérdés, másrészt vannak erre szolgáltatók is,ha minden kötél szakad.

És megmarad a szabadság, nem függ a férfi senkitől, és akkor és oda megy amikor kedve és ideje engedi.

2017. jan. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 Lazy Lover ***** válasza:
amit a 9 írt azon a véleményen vagyok!
2017. jan. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!