Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a tapasztalataitok az olasz férfiakkal?

Figyelt kérdés
Sikerült valakinek komoly kapcsolatot kialakítani olasz férfival? Gondolom, nagy nőcsábászok, de érdekelne, hogy milyen gyakori a kivétel Köztük, aki családcentrikus.
2017. febr. 27. 17:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Az olaszok, pont, hogy híresek a családcentrikusságukról.
2017. febr. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én tapasztalatom inkább pont az, hogy az olasz férfiak családcentrikusak, és bár temperamentumosok, képesek a hűségre, és nagyon tudnak szeretni. Szerintem korfüggő náluk is általában, hogy már eléggé érettek-e a családra és a komolyabb kapcsolatokra.
2017. febr. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Volt már kapcsolatom olasz férfival, de nem működött ezért maradtunk csak barátok. Így sokkal jobban megnyílt nekem, és sajnos azt tudom mondani, hogy a hűség nem az erősségük. Képesek kimagyarázni a megcsalást, csak hogy ne legyen bűntudatuk. Mondok egy példát: az olasz exemnek új barátnője lett, halálosan szerelmes belé de simán megcsalná velem. Amikor kérdeztem, hogy ezt mégis hogy gondolja, annyit válaszolt, hogy a mi kapcsolatunk különleges, amibe senki nem rondíthat bele és ezért nem megcsalás. :D Vagy, másik példa: a haverjaival külföldre mentek legénybúcsúra, és a vőlegény csak azért nem lépett félre, mert túl drága lett volna a prosti. Nagyon sok ilyet tudnék mondani, sajnos a csillagokat is lehazudják az égről. Az tény, hogy nagyon szenvedélyesek és 1 percig sem lehet unatkozni velük, de szerintem a megfontoltabb, pesszimista magyar attitűd és a szétszórt, túlzottan szenvedélyes olasz kapcsolatnak hosszú távon ritkán van jó vége. Persze vannak kivételek, de én még egyel sem találkoztam pedig nagyon sok olaszt ismerek. Családosokat is, ők szintén simán megcsalják a feleségüket úgy, hogy közben családcentrikusok is. Ezt úgy tudnám mondani, hogy létezik nekik az igazi, a nagybetűs Nő, akinek mindent megadnak, de mellette szeretnek kalandozni.
2017. febr. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sajnos én is ezt hallottam olasz emberkéktől, hogy eléggé szoknyapecérek.


Nem is kellett messzire mennem, egy olyan férfi akart lefeküdni velem, akinek több éve FELESÉGE volt-van és valamennyire vallásosak... Mivel nem mentem bele, egy buli alkalmával összeszedett egy dugópajtit. És a legrosszabb, hogy a barátaik asszisztálnak ehhez...


Én nem tudnám ezt elviselni, meg a szabadszelleműséget, hogy munka után 2-3 órát random beülnek sörözni kollégákkal, stb...

2020. ápr. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!