Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem találok egy rendes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok egy rendes barátnőt?

Figyelt kérdés
22-éves vagyok, de még nem volt rendes párkapcsolatom. Egy lány csak kihasznált. Nagyjából az összes dolgozatra én készítettem fel, ajándékokat vásároltam neki. De amint leérettségizett és felvették az egyetemre, rondának nevezett és azt is hozzátette, hogy soha az életben nem járna egy hozzám hasonló alakkal, mert undorodik tőlem. Miért viselkednek így velem a lányok? Mi rosszat tettem? Egy átlagos egyetemista fiú vagyok, aki folyamatosan készül a vizsgákon kívül is. Mindegyik lány ilyen?
2017. febr. 27. 18:34
 1/10 anonim ***** válasza:
75%

Fiam! :@


Embereld meg magadat, mert ez férfiatlan magatartás!

2017. febr. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
Én kedves lány vagyok , és engem is kihasznált, megbántott egy csomó pasi. Kiakartak csinálni érzelmileg. De nem sikerült. Meg is akartak verni, de nem jött össze nekik. 21/L (holnap már 22)
2017. febr. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%
Boldog születésnapot, éljenek a nem pszichopata lányok/nők.
2017. febr. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%

Kérdező, ne légy ilyen naiv.


#2: Boldog szülinapot!

2017. febr. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Óóó de kedvesek vagytok , köszönöm szépen :))))) #2 voltam
2017. febr. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Boldog szülinapot! :)
2017. febr. 27. 19:10
 7/10 anonim ***** válasza:

Vannak ilyen aljas ribančok. Szard le, és adj hálát az égnek, hogy nem vagy olyan nyomorult tahó, mint ô. Hidd el, az ilyen senkiket ha nem is az Isten veri meg, egy bunkó macsó majd jó faxra húzza aztán eldobja aztán mint egy retkes zsepit, és akkor majd pityereghet.

Boldog szülinapot 2.

2017. febr. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Iszol rendesen? :)
2017. febr. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
6 és 7es nagyon szépen köszönöm :)))
2017. febr. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kérdező, nagyon sajnálom ami veled történt. Hogy megelőzd a további csalódásokat, többet ne nyújtsd ennyire tálcán magad a lányoknak. Gondolom feltetted a lányt egy piedesztálra, nem figyeltél az amúgy ordító jelekre, mert be voltál zsongva. Ez amúgy mindenkivel megesik, ne érezd úgy, hogy te vagy az egyetlen. Adj magadból kevesebbet, és aki téged akar az kérni fog még. ;) Most arra figyelj, hogy ne ess át a másik végletbe, hogy meggyűlölöd a nőket és az ártatlanokon éled ki a haragodat. Találd meg az arany középutat.
2017. febr. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!