Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem találok magamnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok magamnak egy barátnőt? 21 F

Figyelt kérdés
21 éves vagyok budapesti, van egy pár problémám, van egy pár problémám, nem tudok párkapcsolatot kialakítani, amúgy nem vagyok egy nagy dumás, de jó embernek tartom magam. Csajokhoz, oda menni, oda merek régebben nem mertem, ez most már megy. De ha oda is megyek hogy felkérjem egy táncra, vagy elkérjem számát, akkor már rögtön nem is vesznek számításba, még arra se hajlandók, hogy megpróbálják. Amúgy szerintem vonzódnak hozzám a lányok, mert többször oda ülnek mellém suliba az előadáson. Nagyon hiányzik egy párkapcsolat, egyre több szorongásom van , hogy nincs barátnőm. Amúgy biztos, nem vagyok egy nagy társasági lény, de nem vagyok buta, sőt van amibe kifejezetten jó vagyok, sőt nagyon sokan okosnak tartanak. Edzésekre nem járok, mert nem erőltethem meg kezemet, egy betegség miatt. Dolgozni dolgozok, az mindegy hol, de csinálom. Külsöleg egy vékony srác vagyok 62-63 kg, de magas 182-183 cm. Hát meg az nagyon zavar, jogy nekem miért nincs barátnőm, többi srácnak már viszonylag elég hamar van. Meg mindig, azt hiszem, hogy én már mindenről le vagoyk maradva mert már összes csaj elkelt. Anyagilag, nem vagyok egy gazdag, se egy szegény ember, de az igazából mindegy mert nem ez számít. Sportolni nem sportolok, régebben sportoltam, de azt lehet újra el kell kezdeni. Interneten, megpróbáltam, de nem sikerült, senki nem ír visszal meg ha beregisztrálok, még tóbb oldalra, egy párat mármegpróbáltam, annak se nincsen sok, értelme, mert sok kamu lány, és sok aki csak kihasználja másikat. Amúgy kedvenc időtöltéseim, vagy hobbijaim, szeretek olvasni, művelődni, meccset nézni, filmet nézni. Igazából, azt nem tudom, hogy mit csinálok rosszul, mi az amin változtatnom kéne, írjatok tippeket, én minden elfogadók, csak ne bántóan, mert tudom, hogy csak bennem van hiba, nem másokban kell keresnem.
2017. febr. 17. 15:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

''21 éves vagyok budapesti, van egy pár problémám, van egy pár problémám, ''


Ööö sejtem mi az...

2017. febr. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Mi az, mit sejtesz?
2017. febr. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
28%
Látatlanba is megmondom, hogy ronda vagy. Minden pasi akinek problémái vannak a nőzéssel, a külsejére vezethető vissza, még nem láttam kivételt ez alól a szabály alól. Lehet túlbonyolítani a dolgot, bármilyen bonyolult teóriát és konteót kitalálni, de a tapasztalat az, ha jó pasi vagy külsőre akkor minden más hibád ellenére mindig lesz csajod. Ha meg nem vagy jó pasi, fejen is állhatsz..
2017. febr. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Egy szürke, félénk kisegér vagy a többezer között (pocsék helyesírással). Mivel próbálod megfogni a lányokat? Mi az, amitől más vagy?

Ha erre nem tudsz valaszolni, akkor ezeknek a megtalálásával kezdd.

22/L

2017. febr. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

4. Hozzászóló vagyok. Ezt írod:

"szeretek olvasni, művelődni"

Hát, ne haragudj, de ezt nem tudom elhinni a fogalmazásmódod alapján. Nekem inkább rettentően butának tűnsz. Ilyen levélre én sem nagyon válaszolnék, ahogy írsz

2017. febr. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Mi a baj helyesírásommal? Egy két ékezet, hosszú, de szálkát, mindig meg lehet találni.
2017. febr. 17. 15:56
 7/17 A kérdező kommentje:
Itt, én most nem fogalmazást írtam, hanem, csak leírtam problémáimat.
2017. febr. 17. 15:57
 8/17 anonim ***** válasza:

"Minden pasi akinek problémái vannak a nőzéssel, a külsejére vezethető vissza, még nem láttam kivételt ez alól a szabály alól."


Sokszor csajok kezdeményeznek nálam (= annyira nagyon ronda nem lehetek), csók és egyebek is többé-kevésbé rendszeresen összejönnek, de párkapcsolat és szex mégsem. Szóval valamiért mégis van kivétel a "szabály" alól.

2017. febr. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
50%

6.: nem csak egy-két ékezet hiányzik, nagy baj, ha utólag sem veszed észre. Ilyen helyesírással a magyartanárom gimnáziumban megbuktatott volna.

Kétlem, hogy sokat olvasol, szegényes a szókincsed, egyszerű a fogalmazásmódod, a helyesírásod pedig akár egy általános iskolásé.

Számomra például ez rettentően lelombozó lenne ismerkedésnél.

2017. febr. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Tableten írtam, nem is gépen, ahol nem tudod, visszanézni, hogy mit írtál, a sok szöveg között.
2017. febr. 17. 16:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!