Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék leszokni a hazudozásròl végleg?

Figyelt kérdés
29 èves vagyok ès mostanra totàlisan a hatalma alà keritett a rendszeres hazudozàs. Baràtaim nincsenek csalàdom sincs ismerösök kollègàk is kerülnek messziröl ès most h a magàny rendesen sorvassza az èletem èszbekaptam szeretnék vàltoztatni! Dràga terapeutàra nincs pènzem.
2017. febr. 27. 20:45
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nekem folyton mindenki megmondta az őszinte véleményét ha akartam, ha nem. Volt, hogy faggattak kényes témákban, őszintén válaszoltam, lesajnáltak, széttrollkodtak. Ezek után ha kérdeztek elkezdtem hazudni, füllenteni. Miután észrevettem magam, azután rászoktam arra, hogy én is kérdezek hazugság helyett, rendszerint azt, hogy "Mi a fsz közöd van hozzá !?" (nyilván nem arra mondom, hogy megkérdik a pontos időt). Kezdek helyrejönni már idegileg, de a szemkontaktust még van, hogy kerülöm. Majd el kopik ez is.

30/f

2017. febr. 28. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Utolsó, igen én is gondolkodtam mostanában, hogy valami nagy hazudozásba kezdek akkor. Mert beszélsz magadról csak egy tök minimális szintet, hogy ne akasszák rád milyen zárkózott vagy,vagy ne legyél lesajnálva. Emberek annyira szeretnek mások magánéletébe turkálni.Mert ez a legérdekesebb téma, meg úgy általában valamiért megkritizálnak, és akkor jó hazudni fogok, már csak arra a kérdésre is hogy nincs senkim, hát még ha kiderül, hogy tegyük fel 1 éve nincs. Ők meg elkezdenek lesajnálni,és az okokat kutatni. Nincs semmi közük hozzá.És pont ezért, hogy na lássuk hazudok valamit, és majd akkor tessék, megkaptátok.Mondjuk nem fogok, mert ennyire nem érdekel ez az egész.De meg lehet érteni, ha valaki elkezdi, aztán meg már nem tud leállni.Az más kérdés, hogy bele is bonyolódik a a saját hülyeségébe, ami aztán gyorsan ki is derül.(9-es.)
2017. febr. 28. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!