Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tinderen közös ismerősök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen közös ismerősök vannak és amikor facebookon rákeresek, rájövök, hogy hoppá, ezek nem is ismerősök, így átverés ez az egész?

Figyelt kérdés
Tinderen, akiket feldobott közös isminek, mindnél utánanéztem, hogy valóban közös ismik-e, és egyszer sem találtam egyezést. Kamu az egész ? Vagy ez senki másnak nem tűnt fel eddig?

2017. febr. 27. 21:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, az egész átverés, direkt neked. Még véletlenül sem te nézel félre valamit.
2017. febr. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
23%
Az emberek élőben már nem tudnak párt találni maguknak?
2017. febr. 28. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pl. úgy van beállítva a láthatóság, hogy csak az ismerőseim látják a ismerősök listáját, tehát ha bárki rám keres FB-on, az nem fogja látni, hogy kik a közös ismerőseink. A Tinderen viszont látható, mert ott a belépéssel engedélyt adok arra, hogy lássa az ismerőseimet.

Szóval egyáltalán nem biztos, hogy kamu, lehet, hogy csak a láthatósági beállítások miatt tapasztalod ezt.

2017. febr. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!