Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 20-as éveire már minden lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20-as éveire már minden lány érzelmileg törött, sérült, v vmilyen rossz komplexusban szenved?

Figyelt kérdés
Eddig bárkivel ismerkedtem meg, mind vmi problémával küzdött, de elég súlyos módon. Én vonzom az ilyeneket, vagy ilyenkorra tényleg minden lánynál kiüt valami szélsőséges bánat?

2017. márc. 1. 20:35
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
35%

nem mindegyiknél, de soknál vannak ilyen gondok


24F

2017. márc. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
49%

Hat talan nem lenne ennyi molesztalas, nem ferdulnenk el igy. Es az "esemeny" utan nem kb 10 evre latnank be ezeket. Ez sajna pont a 20as evek elejere esik.

Erdekes, parom megerti es amennyire tud idomul. Es en is hozza. Ennyi. Te vajon miert nem ?

2017. márc. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Lazy Lover ***** válasza:
35%
üdv a kluban! búval baccot nép vagyunk az a nagy helyzet
2017. márc. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
80%

Csodálkozol?

Engem egy 10 évvel idősebb pasi fűzött még anno tizenévesen, aztán egyszer csak gondolt egyet és kijelentette, hogy nem akar kislányokat nevelgetni.

Mondom mi van? Minek kezdett ki velem?

Ja igen, tudom már, meg akart kapni csak nem sikerült neki és besértődött.

2017. márc. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Mondanám hogy nem, de én is elég beteg vagyok.:"D

Mondjuk nekem pont fordítva volt, egyetem előtt nem érdeklődtem irántam, és akkor azért éreztem rosszul magam.

2017. márc. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

en meg a csoveseket

vonzom sg

2017. márc. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
32%
Én inkább azt tapasztaltam, hogy azok ilyenek elsősorban, akik csonka családban nőttek fel, ergo rossz vagy semmilyen szülői minták domináltak a családban. Szóval azóta figyelek, hogy olyan lánnyal ismerkedjek meg, akinek lehetőleg egyben van a családja.
2017. márc. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
0%
Én már gyerekként beteg voltam. :D
2017. márc. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
51%

9-es. En is.

Nekem mar a legelso szexualis fantaziam az volt h idosebb, ferfitomeg kenyeztet.

Alig lehettem 10.

Sikerult egeszseges kapcsolatot kialakitanom, normalis vagyok, szerencsesnek erzem magam. De a fantazia az fantazia...

2017. márc. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
16%

#5


Szánalmas vagy! Miért mást hibáztatsz azért mert hülye ribkó voltál és kihasználtak? Nem vagy több mint az itt siránkozó férfiak, akik oda mentek a diszkó legszebb nőjéhez úgy hogy ők a legkevésbé sem jóképűek és pénzük sincs és csodálkoztak, hogy a csaj nem térdelt le egyből és szopta ott le őket mindenki előtt. És ezek után ide jönnek sírni, hogy a nők milyen felszínesek.

2017. márc. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!