Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiaknak miért vonzóbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknak miért vonzóbb egy divatosan öltözött, sminkelt nő, mint egy teljesen szolidan öltözött, természetes nő?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre hogy a férfiak hamarabb észreveszik az olyan nőket akik adnak magukra nagyon, a kevésbé feltűnő nőket észre sem veszik, legfeljebb egy idő után tűnik fel nekik a másik ha már beszélgettek egymással. Sok férfi mondta nekem hogy nem szeretik ha egy nő sminkeli magát ahhoz képest meg úgy megnézik az ilyen nőket hogy csak na... Akkor hogy is van ez valójában ?
2017. márc. 4. 17:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Mert egy igenyesen sminkelt (itt korantsem vakolatrol beszelunk), elegans, noies oltozkodesu not mindenki vonzobbnak fog latni, mint egy olyat, aki reggelente csak kiveszi a tiszta ruhat a szekrenybol, megfesulkodik meg fogat mos. Ezt nem atomfizika azert kideriteni.
2017. márc. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
62%

Kifejtésben a válasz. Gyakorin meg ne nagyon higgy el semmit sem a férfiaknak, sem a nőknek. Itt majdnem mindenki megrögzött dohányzásellenes, abszolút sminkellenes, blablabla.

Nekem bejönnek a sminkelt, dohányzó nők is, ha normálisan csinálják. A nagyon brutál vörös rúzs, 7 centis műkörmök meg parfisnak is használhatű műszempillák valóban nem a kedvencünk.

2017. márc. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
52%
Tudod ez olyan, mint amikor a minap megkérdeztem az egyik randipartnerem, hogy alapvetően a szőke lányokat szereti (nekem hosszú, szőke, FESTETT hajam van), erre az ő válasza: csak a természetes szőke hajúakat...:D:D Nem veszi észre, hogy az enyém is festett, pedig lerí róla:) Hát jót mosolyogtam és meghagytam a hitben, amibem volt. Amúgy meg sminkelni nőies.
2017. márc. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
41%

Én kifejezetten szeretem a szolidabban öltözött nőket.

Legutóbb is egy ilyen nőnél próbálkoztam. Csak azt nem értem, ha ők egyszerűek és szolidabbak akkor miért nem kedvelik az egyszerűbb és szolidabban öltözött srácokat.

2017. márc. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nincsen semmi gondom a sminkkel, ameddig az igényes és illik a viselőjéhez.

Azt viszont nem csípem benne, hogy klasszisokat tud javítani egy nőn és elég megtévesztő tud lenni sokszor.

2017. márc. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
56%

Hogy melyik a vonzóbb, az nem ugyanaz, mint hogy melyik a feltűnőbb.


Hamar észrevesszük? Hogyne, lévén hogy feltűnőbbek jellemzően. Nem csak a smink, hanem általában a ruházat is.

De mint a székely meg a zebra, hogy szép-szép, de otthonra nem biztos hogy kéne. :)

2017. márc. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Azért mert a színek,formák vonzzák a tekinteteket- nem azért mert pont az a szép...-csak könnyebben észrevehető.

Nálam sokkal szebb és fiatalabb nők vannak,de a mai napig megnézik a természetes élénkvörös hajam és zöld szemem,-mivel smink nélkül sáadt lennék a szemem én is mindig kiemelem egy kis színnel-a ruháim is kékek-zöldek.-Tehát csak hamarább odakapódik a tekintet,lehet egy egyszerű nő ezerszer szebb...

2017. márc. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én reggel csak megfürdöm, haj fésül, szárít, krém, fog megmos.Mert olyan érzékeny a bőröm, hogy 4 nap sminkelés után úgy néz ki a bőröm, hogy azt már utána inkább tényleg érdemes sminkelni. De megértem, ha a pasik ettől találnak nőiesnek valakit, és azt is, ha egy nő azt gondolja ettől lesz nőies, és kész. Bár szerintem a kettőnek valójában semmi köze egymáshoz, de ez van.
2017. márc. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A sminket észre sem veszem (úgy értve, hogy ugyanaz a nő számomra tök ugyanúgy néz ki sminkkel vagy anélkül), a divatos öltözék pedig számomra kifejezetten taszító.
2017. márc. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"Hogy melyik a vonzóbb, az nem ugyanaz, mint hogy melyik a feltűnőbb."


Ez a lényeg.

Ha pedig egyes nők azért akarnak feltűnőek lenni, hogy a férfiak kezdeményezzenek náluk és nekik ne kelljen, akkor az legyen az ő problémájuk. :)

2017. márc. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!