Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Rasszista lennék mert azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rasszista lennék mert azért utasítottam el egy nőt mert roma származású? Ti összejönnétek roma származású nővel?

Figyelt kérdés
2017. márc. 6. 11:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Teljesen roma? Mert ha csak félig, vagy annyira sem, a családja is normális és ő is, akkor talán szóba jöhetne. Persze, ehhez úgy kis kell kinéznie, tehát ne legyen ilyen ronda fuxos igénytelen ork.
2017. márc. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
21%
Igen, az vagy.
2017. márc. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
21%
De legalább gondolkodsz ezen, így nem vagy menthetetlen.
2017. márc. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

En nem vagyok raszista,sok Romát ismerek,vannak haverok is.

De nem jönnék ösze egyikel se.

N25

2017. márc. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
55%

igen ez rasszizmus

én sem jönnék össze roma származásúval, azaz inkább csak nagyon-nagyon kicsi az esély rá, de nem látok erre sok esélyt...


24F

2017. márc. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
16%

Igen az vagy. De miért is baj ez? Ha nem gyűlölöd, egyszerűen származása okán nem akarsz vele keveredni, semmi baj. A világ legtermészetesebb dolga. Fajvédelem is létezik a világon. És a a fajgyűlölet, mondjuk útálat alapján táplálkozik, akkor a fajvédelem alapját csakis a szeretet és a hűség adhatja, saját fajod, nemzeted iránt.

A legtöbb kérdező se jönne össze cigánnyal, mint ahogy én sem függetlenül adtól, mennyire "rendes" vagy "rendetlen" más vér.

2017. márc. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
77%
#6 Bár én nem jönnék össze roma származásúval, de ez a fajvédelem kicsit erős. Ők is ugyanabba a fajba tartoznak, mint te. Persze csak rossz kifejezést használtál. Egyébként a nemzetet sem akarnám ily módon védeni, mert külföldivel simán összejönnék, kreolbőrűvel is. De aki echte 100% roma, attól paráznék, még ha elsőre normálisnak is tűnik. Illetve a gyerekeink is megszívnák, kiközösítenék stb.
2017. márc. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
9%

"Te ráááááászistá csibész! Jól jegyezd meg az én nevem, ízeltlábú művész!"


Amúgy félig az vagy, félig nem. Félig igen, mert előítélets vagy, félig nem, mert sajnos a többségüknél tényleg több a hátrányos tényező, mint az előnyös


Hogy én összejönnék-e? Az attól függ melyik roma csoport tagja. Oláhcigány, gáborcigány kizárt dolog. Beások közt még vannak normálisak, és pár tényleg jól is néz ki, felülmúlják értelemben az gáborokat és műveltségben az oláhokat. Az a tipikus "rasszista ideál" cigány amúgy az oláhcigány (a "legrosszabb cigánycsoport" amúgy, még a többi cigánycsoport is rühelli őket). A legdruvább putrik majdnem mind oláhcigány-művek. Romániában meg káosz amit művelnek.


Az eredetileg Dunántúli cigányok viszont egész normálisak, kár hogy a vándorlás miatt nehéz megállapítani. Itt a városban (faluban), a régi cigányokkal nincs sok probléma, talán a harsányság meg a kosz, de ennyi. Még becenevük is van: Bömbike, Botos, Takony, Tigi, Csiszi, Zsákos, Düdi stb.


Érdekes tulajdonságuk a régi cigányoknak, hogy van bennük tisztelet és pár jótulajdonság. Temetéskor olyaan vigyázzban állnak, ha kedvelték a halottat, hogy ihaj. Akkor aztán szépen megfürödve, frissen borotválkozva sorakoznak. Bár minden cigány ilyen lenne.


Van még pár kifejezetten jól kinéző roma nő, de legtöbbjük keverék. Svábokkal, németekkel keveredve néha nagyon jó eredmény jön össze (pl Barátok Köztből a Nórát játszó színész).


És ott vannak még az amcsi vándorcigányok, na ott tényleg sok jó nő van.

2017. márc. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Van teljesen normalis, diplomas roma ismerosom, a csaladja is normalisnak tunt, persze nem ismerem az osszes rokonat. A ferfje is egy normalisnak tuno feher ferfi.

Egyebkent en sem jonnek ossze romaval, ha ez rasszizmus akkor az, kulonosebben nem izgat, a novel viszonylag joban voltunk amig egy helyen dolgoztunk, szoval baratnonek, havernak nem kifogasolnek egy normalis romat, de parkapcsolatra nem erdekelne.

2017. márc. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha amúgy rendes,normális,értelmes,tiszta és tisztességes volt a hölgy, és te csakis a roma származása,a bőrszíne miatt utasítottad el,akkor igen,rasszista vagy. De ha a viselkedésével volt baj,és amúgy összejöttél volna vele,akkor nem vagy az.
2017. márc. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!