Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Rasszista lennék mert azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rasszista lennék mert azért utasítottam el egy nőt mert roma származású? Ti összejönnétek roma származású nővel?

Figyelt kérdés
2017. márc. 6. 11:37
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nekem volt félig cigány barátnőm. Viszont szerinte a rasszizmus mint ütőkártya kezd nagyon unalmassá válni. Kit érdekel, hogy ezért nem jöttél össze vele? A te életed, úgy éled, ahogy akarod -- attól függetlenül, hogy valaki szerint rasszista vagy valamilyen "fób" vagy.
2017. márc. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

#11


A rasszista-kártya eltűnése mindkét félnek jó lenne. Anno a "remek" SZDSZ vezette be, el is kanászodtak a cigányok, de mára talán itt az idő, hogy történjen valami újszerű.

2017. márc. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Van egy csajszi aki bejön, és nincs vele baj, viszont a család többi tagjáról nem biztos, hogy elmondható ugyan ez. Mivel elég családcentrikus népség, ezért gondol8m sokat kéne velük is találkozni és nem szeretnék mindenhez jópofát vágni, nehogy rasszistának tűnjek. Így én nem próbálkozom ilyenekkel.

30/f

2017. márc. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Soha!
2017. márc. 7. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!