Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a véleményetek az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az ilyen nőkről? Ti összejönnétek ilyen lánnyal?

Figyelt kérdés

Kis szép arca van és csinos teste.

Kis visszafogott, nagyon csendes, félénk.

Körülöttem ugrál, mindent meg tesz nekem, figyel rám, kedvembe akar járni. Szerintem ez már túlságosan is figyelmesség.


Nem tudom nekem ez kicsit furi. Mai világban egy nő legyen domináns, tudjon irányítani egy férfit és ne ugrálja körül teljesen.

Tudom mivel nem vagyok helyes és kis felesleg is van rajtam, össze kéne tennem a kezem állítólag ilyen nőért, de engem ez a viselkedés nem tetszik.


2017. márc. 6. 21:25
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Mekkora hülye vagy.
2017. márc. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
84%
kis gyökérke vagy
2017. márc. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
66%
Na, pedig tömne pacallal. Nyamnyam.
2017. márc. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

tudni te magyarul rendesen?


"de engem ez a viselkedés nem tetszik."...stb. a többit inkább hagyj ne soroljam, oké?


kommunikációról hallottál már? közöld vele a problémádat, ha bajod van!

2017. márc. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Remélem, hamar rájön, hogy rád nem érdemes egy percet sem pazarolni. Nagy barom vagy, az biztos :D
2017. márc. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

ennyi infó kevés, de ezek számomra pozitív tulajdonságok és megpróbálnám viszonozni...


szerintem ha tetszik neked és eltudod vele képzelni hosszútávon, akkor gyere össze vele :) és lehetőleg ne csak kihasználd!


24F

2017. márc. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

Millió ilyen NŐ VAN MÉGIS BÍROK PL. ÖTÖT.

EZ millió más dologtól függ.

Akkor keress olyat ennyi.

L

2017. márc. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

ideális csajszinak tűnik.

domináns kellene a fenének,lelankaszt és untat a vita,meg a hatalmi harc,meg a futkosás utána meg az állandó keret elvételi próbálkozásai.

sokkal jobban szeretem az olyat mint amit írtál.

hosszútávú barátnőnek csak ilyennel jöttem eddig össze.

2017. márc. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
76%
a ket kezem osszetennem..
2017. márc. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

"Mai világban egy nő legyen domináns, tudjon irányítani egy férfit és ne ugrálja körül teljesen. "

Hagyjuk már :D

Annyira utálom ezeket az 'ilyen legyen egy nő' meg 'ilyen legyen egy férfi' posztokat.

Attól, hogy neked nem ez tetszik, még nem mondhatod meg, hogy milyenek legyenek a nők/férfiak úgy általánosságban.


Amúgy ha neked nem jön be ez a viselkedés, akkor miért minket kérdezel? Ha 10-en írják, hogy összejönnének vele, akkor te is össze fogsz?


21/L

2017. márc. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!