Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Összejönnétek olyan lánnyal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek olyan lánnyal, akinek egyetlen egy barátja sincs? Ilyen embernek valami baja lehet?

Figyelt kérdés
2016. szept. 8. 14:24
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
Nem az a baj az ilyen lánnyal, hogy nincsenek barátai, hanem az, hogy nem tudná elviselni, hogy én a haverjaimmal lennék, ne adj Isten valamikor nélküle. 23/F
2016. szept. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Még ha nincs is barátja, akkor még talán egyedül is jobban elvan, minthogy elviselje a sok képmutatót.
2016. szept. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Nekem minden vágyam egy olyan lány, akinek én vagyok a mindene, mert nekem sincsenek barátaim, és egy jó kapcsolatban már nem is nagyon lenne szükségem a felszínes "barátságokra".
2016. szept. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én is össze, nekem sem nagyon vannak barátaim, még örülnék is neki, hogy nem mesélgetné, hogy ezzel meg azzal mi van.Ha gondolod, írj nyugodtan. :) 25F
2016. szept. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az én barátaimmal jól ki lehet jönni, így neki is lennének utána barátai.
2016. szept. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

#1

Tök jól elviselem, ha a párom a haverjaival van. Szívesen vele tartok, nem vagyok antiszoc, ha meg nélkülem megy, akkor meg elfoglalom magam addig.


Nem hinném, hogy baj van velem, egyszerűen nehezen tudok kötődni emberekhez, szerelmen kívül. Bárkivel elvagyok, dumálok emberekkel, jóban tudok lenni szinte akárkivel, társaságban elvagyok, de úgy magamtól külön nem szoktam emberekhez közeledni, találkozni, stb, több évig jóban lenni valakivel és kötődni hozzá meg pláne.

2016. szept. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen, mert nekem sincsenek barátaim. Annyi, hogy ne legyen ez miatt társfüggő, és azért tudja lekötni magát egyedül is. Ha ez megvan, én nagyon örülnék egy ilyen lánynak.
2016. szept. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ez önmagában kevés információ, lehet egy tök oké személyiség is, akivel szívesen lennék, meg lehet nem ilyen is. Ergo pusztán ettől a ténytől még nem fújnék visszavonulót.


24/F

2016. szept. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Össze, azt mondják minél intelligensebb egy ember, annál kevesebb barátja van. :)
2016. szept. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem baj, ha nincsenek barátaid, ez is egy személyiség. Én is ilyen vagyok, nem tudok társaságban "mókamikit" játszani. Van más, aki elvállalja ezt a szerepet.

Igen, összejönnék ilyen lánnyal, már csak az azonos személyiség miatt is. 25/F

2016. szept. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!