Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy csábíthatnám el ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy csábíthatnám el ezt a férfit? (22 éves) Megéri-e kiöltözni egy randira?

Figyelt kérdés

Én is 22 vagyok :) most hosszú idő után próbálok újra ismerkedni, azt mondta, hogy eddig még nem is volt komoly kapcsolata.. pedig én azt szeretnék, mit tehetnék, gesztusokkal pl, milyen testbeszédem legyen.. szeretném ha nem kellene sokat ismerkedni, és már a párkapcsolatot élném :)


(korábban kaptam elutasítást, volt akinek nem tetszettem, és ezeket nehéz elviselni.. )


Nem is tudom, hogy inkább nőies legyek, vagy vegyem nagyon ''komolytalanul'' és ha a kócos hajam miatt utasít el, akkor tutira nem ő az igazi?


Egyáltalán megéri-e kiöltözni egy randira? Mert oké, hogy első benyomás, de van akik azt mondják, hogy igazinak mindegy hogy hogy nézel ki, hisz később is fog látni 'csúnyán''



2017. márc. 7. 01:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Én általában szeretek csinosan öltözködni és különlegesebb alkalmakra sminkelni is szoktam pl randira ilyesmire, de első randin sosem szoktam magamat kisminkelni,bár én alapvetően sose viszem túlzásba a sminket max a szememet húzom ki tussal és spirálozok az nem változtat meg drasztikusan. Egy csinosabb ruhát felveszek, de abból se olyat amit amúgy hétköznapra nem vennék fel és ennyi. A többit meg meghagyom pozitív meglepetésnek :)
2017. márc. 7. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azért egy legyél inkább csinos:)
2017. márc. 7. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
jajj..:(((((( Természetesen légy csinos(!!)
2017. márc. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mint ha nőként bármennyire is kellene hódítani! :D Csak add magad. Ennyi.
2017. márc. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!