Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan csábíthatnám el?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csábíthatnám el?

Figyelt kérdés

Azt szokták mondani, hogy egy éjszakás kalandból ne várjak semmit. Ez a srác eléggé úgy van magával, hogy ő egy nagy hal a vízben. El van telve magával. Sikeresen elcsábított engem is, de tudom, hogy neki én csak egy alkalom vagyok. Ennek ellenére én szeretném elcsábítani. Tegnap buliztunk és beszélgettünk, táncoltunk jól elvoltunk. Ma pedig rámírt. Már ott megakadtam, hogyan írjak neki vissza, mert sosem voltam a szavak embere.

De nem vagyok rászorulva, és talán ez lehet az aduászom, hogy nem csak ő van nálam versenyben. Pénteken is összeszólalkozott egy sráccal értem. Mert simán ott hagyhatott volna, hogy keres másik lányt, de nem tette. Tehát akinek van tapasztalata ilyen téren, hogyan lehetne elcsávítani egy fiút? Esetleg ne írjak neki azonnal vissza? Hogyan viselkedjek vele, hogy meg tudjam fogni lelkileg is?


KÉRLEK NORMÁLISAN VÁLASZOLJATOK, HOGYHA LÁNYOK ILYEN HELYZETBE KERÜLNÉTEK MIT CSINÁLNÁTOK, ILLETVE FIÚK MI ESBE NEKTEK JÓL, MIVEL LEHET TITEKET MEGFOGNI?

20/l 21/f



2016. nov. 5. 19:26
 1/10 anonim ***** válasza:
30%
igyatok alkoholt aztán mássz rá 24.l
2016. nov. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%
Es, ha esetleg sikerult meg par alkalommal bemaszatnod a bugyidba a nagy kapcsolatosdi cimen, akkor meg jonnek a kerdesek arrol, hogy "megcsal? Miert csal meg? Miert bulizik mellettem is? Miert nem torodik velem? Miert beszelget masokkal?". Legyen kis eszed, es vedd elejet ezeknek inkabb.
2016. nov. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
96%

Ilyen helyzetbe soha nem kerülnék. Legfeljebb akkor kezdenék vele, ha nekem is megfelel, hogy egy jó éjszakánk lesz, aztán megyünk ketten kétfelé.

Ha ez kevés, akkor bele se kezdek. Az ilyen pasi nekem egyébként a "selejtes" kategória, ha csak nőről nőre mászik, de tartós kapcsolata nem volt, az nem véletlen. Egyszerűen alkalmatlan ilyesmire.


Ettől te még helybe mehetsz a lóf.aszért, mert a saját életét mindenki úgy éli, ahogy akarja.

A csalódások és po.fára esések amúgy is építik a jellemet. :)

2016. nov. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem leszek népszerű nálad, de én is ezt mondanám :" egy éjszakás kalandból ne várj semmit."
2016. nov. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
94%
Amúgy te mit keresel a "felőtt párkapcsolatok" kategóriában? Sicc, irány a tini részleg, ott biztos kapsz 5+1 tuti cosmo-tippet a csábításra...
2016. nov. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Majd máshogy látod a helyzetet ha felszáll a fejedből a lila köd, azért nem tudsz józanul gondolkodni. Ha már úgy igazán pofára ejtettek, nagy ívben kerülni fogod ezt a típust. Igaza van 3-asnak, csak AZt látja benned, fogadjunk 1 hónap múlva a nevedre sem fog emlékezni.
2016. nov. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Jajj ti. Miért kell ez a felesleges személyeskedés? Semmit nem tudtok rólam és a korábbi életemről. Éppen ezért mielőtt engem próbáltok már szinte nevelni, előbb azért gondolkozzatok egyszer legalább. Nem vagyok belé szerelmes. Tudom, hogy nem szabad, és több idő kell nekem ahhoz. Csak tapasztalatokra, tippekre voltam kíváncsi, nem instant nevelésre. Szóval akinek még van ezeken felül normális, személyeskedéstől mentes tippje, azt szívesen olvasom. A normális válaszokat pedig köszönöm szépen.:)
2016. nov. 5. 21:46
 8/10 A kérdező kommentje:
Utolsó. Ez azért furcsa, mert az egy éjszakásunk már 2 hónapja volt.
2016. nov. 5. 21:46
 9/10 anonim ***** válasza:
Ne vedd személyeskedésnek, vagy bántásnak, csak az esetleges csalódásra próbálnánk figyelmeztetni. Legalábbis nekem az volt a célom, egyébként is a te döntésed lesz, nem másé.
2016. nov. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Barátkozz vele, próbáld meg meg is ismerni mélyebben. Ha lesz köztetek valamilyen szintű kötelék akkor majd látod, hogy tényleg akarod e őt. Ne úgy állj hozzá, hogy hú jó faszi mindenképp ossze akarok jonni vele, hanem inkább valahogy úgy ehhez neki is egy teszten kelljen átmennie. Meg lehet érezni a hozzáállás beli különbséget. Hagyd hogy ő érezze magát a vadásznak.


Amugy meg tenyleg ne várj semmit. Csomó ilyen sracnak komoly kotodesi es érzelmi problémája van. De azert sok sikert. Legy onmagad, legy emberi, ne jatszmazz.

2016. nov. 7. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!