Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A vékonyabb férfiak, titeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A vékonyabb férfiak, titeket nagyon zavar ha egy lánynak szélesebb a válla?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem mert régebben többen próbálkoztak de most néhány év nagyon intenzív sport után megváltozott az alakom főleg a vállam lett szélesebb és úgy látom hogy azóta a vékonyabb férfiak már nem nagyon próbálkoznak.
2017. márc. 8. 16:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Es a kovereknek igy jobban bejossz?
2017. márc. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
23%

Nem csak a vékonyabbakat... nő széles vállal az férfias.

Nőnek a csípőjének kell szélesnek lennie, és nem a vállának.

2017. márc. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Jogos, igazából a vékonyat úgy értem, hogy akik nem kigyúrtak izmosak meg ilyesmi.


Akik izmosabbak gondolom őket nem zavarja.

2017. márc. 8. 16:57
 4/14 anonim ***** válasza:
55%
De, az izmosabbakat is zavarja. Nekem nem kellene ilyen nő.
2017. márc. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Szerintem ti most valami nagyon extrém széleset képzeltek el...
2017. márc. 8. 16:59
 6/14 anonim ***** válasza:
51%
Tökmindegy, férfias és kész. Én is utálom, hogy széles a vállam, pedig én lábra sportolok (vivás).
2017. márc. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

én egyáltalán nem utálom.


Sokkal jobb mert vékony nőből ezer van izmosból meg elég kevés.


csak kell egy olyan férfit találni akinek tetszik és nem lesz komplexusa vagy nem lesz önbizalomhiányos attól ha esetleg nem ő az izmosabb. ennyi.

2017. márc. 8. 17:13
 8/14 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok kigyúrt, de vékonynak sem mondanám magam annyira, inkább sportosnak, de nekem bejön.
2017. márc. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Felőlem nem lenne gond. Volt egy barátnőm, az annyit edzett, hogy nemcsak széles volt a válla, hanem frankón erősebb volt nálam, de nem zavart...
2017. márc. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván az 50kilós kisfiúkat zavarni fogja ha izmosabb/erősebb náluk a csaj. De egy rendes szép szál(sportos, erős) legényt biztos nem.
2017. márc. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!