Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 15 éves vagyok és még mindig...

15 éves vagyok és még mindig nincs szükségem melltartóra mert olyan kicsik, a szüleim is csak cicifixet vesznek, ami zavar mert nem is vagyok vékony és a csípőm is szélesebb. Milyen ruhákat hordjak, amikkel úgy tűnik mintha kicsit nagyobbak lennének?

Figyelt kérdés
2014. jan. 22. 20:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Mell alatt elvágottat,pl.egy övvel vagy egy nagy masnival,színeseket,mintásokat,feltűnőket.Ezek persze a felsőrészre vonatkoznak.Alulra húzhatsz fekete farmert vagy legingset,ami ugye slankít.Ha esetleg belefér a stílusodbA,hordj nőiesebb ruhákat.Gondolok itt mondjuk csini nem túl rövid egyberuhákra például.Akkor nőiesebb leszel és senkinek nem fog föltûnni a mellméreted.
2014. jan. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi :D
2014. jan. 22. 20:34
 3/6 anonim ***** válasza:

Mellrészen: csíkok, fodrok, zsebek.

Csónaknyakú kivágású toppok.

V-nyakat kerüld (kicsinyít)!


Egyébként a cicifix = melltartó. :)

2014. jan. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

vannak olyan melltartók amikben vastag szivacs van

[link]

[link]

[link]

[link]

2014. jan. 23. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

Nálunk pedig pont a fiamnak (16) van olyan problémája, hogy nagyon lányosak a mellei. Ő ilyen melltartót hord: [link]


Neked mindenképp push-upos melltartót ajánlok.

2014. jan. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, nehogy már a 15 évesre push-up melltartót tukmáljatok!

Majd ha befejezte a növekedést, lehet.

De addig különösen árt, főleg, ha nap, mint nap azt viseli.

Az pedig, ha egyik nap "mellel" másik nap anélkül jelenik meg és ezt mások is észreveszik, netán szóvá is teszik, még jobban árt az egyébként is törékeny önbizalomnak.

2014. jan. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!