Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem tudok kiigazodni egy lányon?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok kiigazodni egy lányon?

Figyelt kérdés

Nem volt még komoly kapcsolatom, mert ha odakerült valakivel a sor, hogy összejött volna, akkor sosem éreztem úgy, hogy hosszú távon is működne, ezért inkább bele sem kezdtem. És az összes ilyen helyzetben (kb. 4 lehetett) a kapcsolat hiányában szex lehetett volna, de éltem a helyzettel, mert tudtam, hogy ő kapcsolatot is akarna, én pedig nem, és nem akartam megbántani vagy hogy azt gondolja csak kihasználom.

Így maradtak az "egyéjszakás kalandok" könnyűvérű lányokkal, akikért nem kellett tepernem.


Jelenleg egy továbbképzésre/tanfolyamra járok, ahol néhány hónapja megszólított egy ismeretlen lány és ismerkedést kezdeményezett. Na ő pont az esetem, és ahogy egyre jobban megismertem, kezdtem úgy gondolni, hogy ha vele összejönne, akkor hosszú távra terveznék.

Közben szakított vele a barátja, amit egy isteni jelnek véltem :D és azóta sokkal többet beszélünk, van hogy "fogdos" órán, na nem "ott"! :D csak karomat, oldalamat, mellkasomat. Legtöbbször ő ír rám facebookon is. Jól elcsevegünk, néha mondok neki félreérthető dolgokat, amiket úgy tűnik jól reagál le, és ő is mond ilyeneket.

Néha azonban mintha teljesen érdektelen lenne. Illetve néha megemlíti, hogy nem akar már semmit sem a volt barátjától, azonban a régi közös képeik még mindig fent vannak facebookon is, holott már néhány hónapja szakítottak.


Korábban nem ismertem őt, közös ismerőseink sincsenek, nem is egy városban lakunk, ezért nem tudok rajta eligazodni, hogy csak barátságból ilyen vagy többet is akarna, és éppen ezért nem merek kezdeményezni mást, pl. egy mozit.

Attól tartok, hogy ha visszautasítana, akkor megromlana ez a kapcsolatunk, amit nem szeretnék.


2017. márc. 9. 11:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyszer élsz, próbálkozz. Barátaid száz meg száz lehet, párod csak egy.
2017. márc. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy vonzódik hozzád ha "tapogat", keresi a társaságod, szabad a pálya, neked kellene most bepróbálkozni, te nem viszonzod vagy elhívtad már randira?
2017. márc. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha a mellkasodat fogdossa, simogatja az szerintem (legalábbis nekem) eléggé egyértelmű jel, hogy szexuálisan vonzódik. Mintha te egy lány derekát fogod, vagy a hasát simogatod :D


Továbbá azért mondja, hogy túl van a barátján, hogy kiemelje, hogy kész egy új kapcsolatra.


Valamint: az, hogy fent vannak a képei még facebookon az nem jelent semmit. Én is fent hagynám a barátnőimről, ha már szakítottunk. Fent is hagyom. Attól még nem lehet meg nem történtté tenni a dolgokat. Emlékezni kell a szépre, tanulni a hibákból és tovább menni. Nem kitörölni.


Sztem próbálkozz. És hívj meg az esküvőre és a lagzira! :D

2017. márc. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

A mellkas csak vicces jelleggel fordul elő, pl. ha nyújtózkodok, akkor nyúl oda vagy paskolja meg hirtelen, hogy megijesszen vagy legalábbis próbáljon.

Van hogy viszonzom valamilyen formában, de nem akarom, hogy tolakodásnak vegye.

Illetve még ha meg is próbálná elhívni valahová, akkor azzal meg az a probléma, hogy nem egy városban lakunk, amíg átérnék hozzá az majdnem 1 óra, ő pedig általában sokkal tovább dolgozik, mint én, mert túlóráztatják. Hétvégén pedig van az említett tanfolyam és tanulni is kell valamikor a vizsgák miatt :(

2017. márc. 9. 12:54
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor pl. tanfolyam után hívd meg egy üdítőre, valahogy el kell kezdeni, ne kifogásokat gyárts! ;) Csak bátran!
2017. márc. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#5 jól megmondta a tutit! Kifogás az mindig van :D


Továbbá a mellkas taperolás az elején szerintem egyértelmű, hogy nem úgy lesz, hogy hozzád bújik és simogatni kezd.

Ahogy ha tetszik egy lány és vonzódsz hozzá, akkor nem kezded random taperolni a hasát stb, hanem megbököd viccesen vagy nem tom érted :)


Szerintem ha megvan egy egészséges szexuális feszültség köztetek, akkor startolj rá. Hívd el beszélgetni sétálni, és vesd fel, hogy mi lenne, ha külön is találkoznátok máskor, nem csak a tanfolyam után. Ha pozitívan reagál, és ő is aktívan benne van abba, hogy megoldjátok a távolság és idő okozta problémát, akkor azt vedd úgy, hogy tetszel neki! :)

2017. márc. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, ilyen ügyben sajnos szeretek kifogásokat keresni, hogy ezzel is halogassam :D
2017. márc. 9. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!