Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudok kiigazodni a lányon....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok kiigazodni a lányon. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Szóval:


Nemrég belekerültem egy baráti társaságba, és ott megakadt a szemem egy lányon.

Pont azon a napon az egyik ott lévővel jött ELVILEG össze.

Volt egy kis ivászat, nekem viszont el kellett menni. Első alkalommal voltunk, így a sráccal (akivel elvileg össszejött) kezeltem, és a lánynak adtam 3 puszit. Erre ő mikor épp indultam volna visszahúzott, és szorosan megölelt. Majd amikor mondtam neki csak kedvességből, hogy híznia kellene egy kicsit, túl sovány (tényleg az), akkor meg mondta, hogy ő nem, és felhúzta a pólóját, és gyakorlatilag letapiztam és megsimogattam a hasát (nem tudom szebben leírni :)).

Ez azért első találkozásnál erősen meglepett, de örültem, hogy ennyire "elfogadott" az első találkozás után.

Aznap beszéltem a baráti társaság általam is ismert tagjával, aki még ott maradt és kértem mondja meg őszintén, miután elmentem mi történt/miket mondtak rólam. És a lány azt mondta, hogy nem tudta kiállni, hogy ne öleljen meg, olyan aranyos, és kedves voltam eleve is, meg vele személyesen is.


A folytatás, erre rá 1 napra:

Ugye tudtam, hogy elvileg járnak.

Most csak kb 30 percre találkoztunk, akkor is nézelődtünk a városba. Jöttek ketten a lány és az állítólagos barátja, de se kézenfogás, se csók se semmit nem tettek ami arra utalt volna, hogy lenne köztük valami. Mikor a srácnak dolga volt, akkor is csak egy arcra puszi volt, és ennyi, elköszöntek egymástól, viszont velem is elég közömbösen viselkedett, a tegnapihoz képest, messze nem volt olyan oldott a hangulat.


Szóval a kérdések:


1. Na ezen a lányon ki tud kiigazodni? :)

2. Nem tudom eldönteni, hogy járnak-e, de ha nem, akkor miért lett nekem az mondva, hogy igen.

3. Ha lerázásról van szó (én a 2. kérdésre ezt válaszolnám) akkor 2 órával hamarább miért volt annyira kedves, rámenős?

4. Ha tegyük fel járnak, és szakítanak, de én bejövök a lánynak, akkor össze tudnék jönni vele? Mert ha igen, az részben hátbatámadás a srác felé nem?


Mit gondoltok érdemes hajtani, ismerkedni komolyabban a lánnyal, vagy csak maradjon meg a kialakuló barátság? Ha voltál már ilyen, vagy ehhez hasonló helyzetben mit tettél?


Köszönöm, hogy elolvastad, és köszönöm, hogy válaszolsz!


Bunkók kíméljenek!


2010. jún. 19. 22:23
 1/8 A kérdező kommentje:
Elég gyorsan írtam, ha valami nem világos, nyugodtan kérdezzetek!
2010. jún. 19. 22:25
 2/8 anonim ***** válasza:
Huh, jó alapos vagy. Persze, hogy megéri hajtani ha tetszik a lány, főleg, ha a másik srác nem a havarod. Majd a lány eldönti, hogy ki kell neki.
2010. jún. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ez az első találkozás tényleg elég furának hangzik :D

Egyáltalán nem biztos, hogy nem járnak, te mondtad hogy csak 1-2 napja vannak együtt. Ugyan nem tudom hény évesek (úgy saccolom már nagyobbak), mégis, énse smárolnék mindenki előtt és az össze-vissza ölelgetés és puszilgatás is csak egy kis idő múlva alakul ki, szerintem. Aztán meg lehet, hogy csak összekaptak akkor pont valamin...

Szerintem meg kéne várnod, amíg szakítanak, kivéve, ha TUDOD, hogy bologtalanok együtt.

Ja és mielőtt mégis rányomulsz meg kell(ene) ismerned! És neki is Téged...

2010. jún. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nem lehet h a lány várta h kezdeményezz vmit?amúgy ha téll csak 1-2 napja járnak lehet h nem vmi komoly még és nem akarnak mindenki elött csókolózni stb...
2010. jún. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

1.: Végülis nem a haverom, de ha az ő szemszögéből nézzük, akkor hajtott egy csajra akit egy semmiből jött valaki nyúlt le. Ez épp elég egy kis bosszúra nem?


2.: 17 évesek vagyunk mindannyian. És az a baj, hogy egyelőre azt sem tudom 100%-ra, hogy járnak-e, nemhogy mikor fognak szakítani :)


3.: Igen, erre én is gondoltam, csak két dolog miatt nem:

- Volt egy alkalom, mikor kimentek ketten a konyhába (első találkozáson volt) és erre akit ismerek régóta azt mondta: mibe, hogy kavarnak?

- Ha tegyük fel lekapom, és ő nem akarta volna, akkor onnantól kezdve nekem lesz kínos, akárhányszor találkozok a társasággal.

2010. jún. 19. 23:02
 6/8 anonim ***** válasza:
1 baráti társaság elvileg és nem tudod h járnak -e??:O
2010. jún. 20. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Válaszaim:


1.a lányokat ,a férfiak soha k*rva életbe nemfogják megérteni..


2.kérdezd meg vagy a csávótól,vagy a csajtól. :)(vagy inkább vmi haverjuktól,aki ott volt /van abba a baráti társaságba)


3.gondolom.. teis bejössz neki,de a másik csávót régebben ismerte,és összejöttek


4. hát a sokat beszélsz vele,meg normálisan megszeretitek egymást,akkor persze.. ,és nemlenne hátba támadás..


(: remélem okosabb lettél,valamivel is,és tudtam hasznosdolgokat irni :)

2010. jún. 20. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Siess!

Hívd randira, és bűvöld el. Még ha kialakulóban is van valami a másik sráccal, még nagyon felszínes. Küzdj, és ne csalódj ha épp nem sikerül, mert hátrányból indulsz. De megpróbálni érdemes.

2010. jún. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!