Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mihez kezdjen egy 24 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mihez kezdjen egy 24 éves férfi, hogyha még egy prosti sem vállalja be dupla pénzért?

Figyelt kérdés
A kérdés természetesen nem rólam szól.
2017. márc. 10. 13:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom olyan perverz valamit kér amit semennyi pénzért nem vállalna be senki.
2017. márc. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Kezdjen el spórolni egy élethű szexbabára...
2017. márc. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
76%
Rohadt gyorsan nézzen magába és keressen fel egy pszichológust.
2017. márc. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
32%
Szóljon nekem és alapítok vele egy vàllalatot
2017. márc. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
41%
Ássa el magát.
2017. márc. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
37%

Én voltam agyturkásznál de a rondaságomat nem tudta gyógyítani meglepően.


Voltam többször profi nőnél, látszott az arcukon hogy nagyon koncentrálnak, hogy megjátsszák magukat. Csókot vagy bármi kicsit is személyesebbet egyik sem engedett. Sőt a legtöbb elég gyorsan meg is fejt, hogy minél előbb megszabaduljon tőlem.


Szóval jah, aki átlag alatti az ennyit kap a nőktől, azt is jó drágán.

2017. márc. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
82%

A prostik nem csókolóznak lehetőleg. Azt hiszed érdekli őket az aznapi 3 -dik menetnél hogyan néz ki a f tulajdonosa? Hát nem nagyon. Kell a pénz a str -nek, vagy drogra az legyen meg aztán szevasz.


Olyan nincs akit nem vállalnak be. Nem érdekli őket se a testsúly, se a rondaság, ha valaki igénytelen meg büdös azt már elhiszem, de azon lehet segíteni. Nyilván mielőtt elmegy a lányhoz.

2017. márc. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként fontos volna az is, hogy mit nem vállal be? Simán el tudom képzelni, hogy az "ismerősödnek" be van gombásodva a fitymája alatt, mert szűkülete van. Ha igénytelen prosti lennék, se vállalnám be, mindegy mennyit fizet.
2017. márc. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Tehát elvileg nem te vagy az érintet, továbbá nem derül ki h mi az amit egy qrva nem vállalna be vele.


Szal nem tom. Döntsön Rubik kocka rekordot v öleljen pálmafákat. Keresse meg Atlantiszt...

2017. márc. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Egy sima menetet. Nincs gond vele, szokott fürdeni.
2017. márc. 10. 17:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!