Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Dupla élvezés? Ez hogy lehetsé...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dupla élvezés? Ez hogy lehetséges? Volt, már valakivel hasonló?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 20 éves férfi vagyok. Nem tudom hogy miért, de néha van hogy 2x szinte, egymás után eltudok élvezni... Mindig próbálom a szexet minél tovább elhúzni. Egyszer viszont, mikkor már majdnem elélveztem, hirtelen megálltam és csókoltam a barátnőmet. Viszont, a fitymám feszült, és ilyenkor az elélvezési állapotban, nagyon érzékeny elég egy apró érintés is... Na szóval próbáltam vissza tartani, azonban egy apró ingertől elélveztem. De valahogyan csak félig... Mert közben próbáltam nem elélvezni, és erőltetni hogy ne élvezek el... Éreztem, hogy nem teljesen élveztem el... Éreztem, hogy van ott még sperma aminek ki kell hogy jöjjön... És itt nagyon koncentráltam arra hogy elélvezek... És szinte, félperccel utána megint jött ki csomó sperma... Néha ilyenkor ha így élvezek el, úgy érzem hogy a testem sokkal jobban elfárad... És a második élvezés sokkal tovább tartó érzéssel jár mintha, simán élveztem volna el... Viszont, közel sem annyira erős...

2016. okt. 30. 12:32
 1/6 anonim ***** válasza:
A páromnak néha van ilyen. De azt nem tudom, miért.
2016. okt. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Velem is elő szokott fordulni, hogy gyorsan elélvezek, viszont a farkam még mindíg kemény. Ilyenkor a második élvezés az igazi. Nem tudom én sem az okát. Volt már, hogy ez ment harmadszorra is.
2016. okt. 31. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Örülj neki.

Párom eleve többmenetes, tehát ejakuláció után sokszor nem lankad le, tudja még folytatni tovább.

De volt már neki is olyan, hogy néhány másodpercen belül volt 2 orgazmusa. Nem tudja, mi okozta, de van ilyen.

2016. okt. 31. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Na ezt kell gyakorolni a hosszú változatos szexhez
2016. nov. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen ez nekem is megy. És ha lehet az élményt százalékosan jellemezni, akkor az első olyankor csak 50% viszont a második 110% :-)

De nem szeretem mert figyelni kell nagyon és nem lehet közben agyban kikapcsolni. Inkább az egyszeres 100%-ot szoktam, mert az ha élvezeti értékre kisebb is, de lélekben teljesebb.

2017. febr. 21. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, velem is megesett ilyen... azt mondta a partnerem, hogy az íze is teljesen más volt a másodiknak.
2019. nov. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!