Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők szemében mennyire zavaró, ha egy 30 fölötti pasi dolgozik, de anyagilag ki van szolgáltatva másoknak?

Figyelt kérdés

Mondjuk ilyen 150 ezer nettót megkeres, de ez kevés ahhoz, hogy mindentől és mindenkitől függetlenül meg tudjon élni. Anyagilag függ más emberektől (pl. rokonok, párkapcsolat, lakótárs). Tehát ha teljesen magára maradna, gyakorlatilag életképtelen lenne.

Ez mennyire csökkenti le egy férfi értékét?


2017. márc. 11. 13:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon sok 30 feletti férfi és nő keres 150 nettót, ez a mai világban nem is olyan borzalmas. Én sem sokkal keresek többet nőként, ha ketten összeköltözünk még normálisan is élhetünk. De ez csak példa, mert nem keresek partnert most. Nekem jó egyedül, de így ez a kereset szerintem reális és nem zavarna.
2017. márc. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
De hogy? Én is ennyit keresek, és megélek.
2017. márc. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Manapság mindenki ki van szolgáltatva. Ha balesete van, vagy elveszíti a munkáját, esetleg jön egy vlmi nagyobb kiadás, már rögtön meg is érzi, szóval nem csupán Te vagy így.
2017. márc. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

És vajon mekkorák az igényeid, hogy ennyire rá vagy szorulva másokra? Más is meg tud élni 150 ezerből, te miért nem?


Add lejjebb az igényeidet és woaláá.. máris meg tudsz élni külső segítség nélkül.


Egyébként te nem érzed magad cikinek, hogy 30 fölött függsz anyagiakban másoktól?

2017. márc. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Ha állandóan kunyerál az összes hozzátartozójától,az biztos,hogy egy normális kapcsolatot úgy felejthet el,ahogy van.
2017. márc. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
92%

Ha olyat csinalsz, ami boldogga tesz es valahogy kijössz, az sok lanynak jobban tetszik, mintha reggeltöl estig kinoznad magad a penzedert.


Az is szamit, hogy ahol most tartasz, az a kezdete valaminek, ahonnan feljebb/elörebb tudsz lepni, vagy egy zsakutcaban vagy, ahonnan csak munkahelyvaltassal javithatnal a helyzeteden.

2017. márc. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
meg lehet 150 nettóból élni
2017. márc. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Leírhatnád, mire megy el a pénz, hátha tudunk segíteni.
2017. márc. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Pesten albérletben lehet, hogy kevés, de bárhol máshol meg lehet élni belőle.

30/f

2017. márc. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
100 ezer forint elmegy a lakhatásra, pedig még saját albérletem sincs, csak szobát bérelek. 50 ezer forintból meg ennem is kell valahol meg közlekednem is. Egy fillérem sem marad pl. szórakozásra.
2017. márc. 11. 15:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!