Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, zavaró tud lenni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, zavaró tud lenni egy ilyen pasi vagy nincs ebben semmi rossz?

Figyelt kérdés
Amikor időt kértek egy kapcsolathoz,mert még nem álltok készen hogy új kapcsolatot kezdjetek egy nem rég történt szakítás miatt.A pasi meg nyomul vagyis hajt rád mert nagyon akar téged, nem hagy neked időt és keresi társaságod majdnem mindennap.
2015. okt. 11. 10:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Az ilyen szöveg terelő szöveg szokott lenni, ha akarna a paditól akármit is akkor nem jönne ilyennel, ha pedig ilyennel jött akkor valószínű idegesíti is a pasi nyomulása.
2015. okt. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha egy lánynak tetszik egy srác, akkor a körülményektől függetlenül rögtön hajlandó összejönni vele, és nem kér időt meg nem beszél mellé.
2015. okt. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egyértelmüen elmondtad neki, hogy idő kell még neked? Mert ha nem, nem tudhatja biztosan, és azért közzeledik, hogy éreztesse hogy ott van veled.
2015. okt. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen a tudtára adtam és mondta hogy ad nekem időt amennyit akarok.
2015. okt. 11. 10:59
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ha kellenél a csajnak,akkor nem állna elő ilyen kifogásokkal.Ez mind csak mellédumálás.
2015. okt. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Te vagy a lány? Jól értem?
2015. okt. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor viszont ne hülyítsd tovább se őt, se magadat! Egyértelmű, hogy nem tetszik neked a srác, és valójában semmit nem akarsz tőle.
2015. okt. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem zavaró, ha túlzottan nyomul valaki és nem érti, nem érdekli hogy mit mondok... Akkor a párkapcsolatban milyen lehet az illető?
2015. okt. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!