Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg túl tisztán élek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg túl tisztán élek ahhoz, hogy barátnőm legyen?

Figyelt kérdés

Céges bulin kollégák bepróbálkoztak nálam, megkínáltak füves cigivel meg erőteljesen próbáltak leitatni.

Egyik sem jött össze nekik, nem hagytam magam.


Nem most kerültem oda, már egy ideje együtt dolgozunk, és vannak nők is az irodában, ahol vagyok.

Tudják, hogy nincs barátnőm. Egyikőjüket el is akartam hívni munkán kívül is találkozni, mert szimpatikus volt, mondjuk azóta bánom, hogy egyáltalán bepróbálkoztam nála.

(Konyhából szűrődött ki egy beszélgetés a résnyire nyitott ajtón át ebéd közben, amit csak fél füllel hallottam meg, konkrétan kinyilvánította, hogy az a pasi, akinek nincs pénze eltartani a párját, az nem férfi.)


Szóval mikor mikor minden ilyen extrém cuccot elutasítottam, hogy én nem füvezek, meg nem szoktam magam padló alá inni, tettek megjegyzéseket rá, hogy milyen kis szentéletű vagyok, nem szeretek veszélyesen élni.

Erre a csajok is egybehangzóan elkezdtek fúrni, hogy elég kiábrándító a viselkedésem. Nem részegedek le, nem füvezek... tuti olyan puhap*cs vagyok, aki még nem is ütött meg nőt. Egyszóval elég férfiatlan a viselkedésem, így ne csodálkozzak rajta, hogy még nincs barátnőm.


Nem gondolom, hogy az lenne a követendő példa, amit a kollégáim csinálnak. Konkrétan olyan részeg volt a végére mindegyik, hogy a világát nem tudta, egyikhez a mentőt is ki kellett hívni alkoholmérgezés miatt.

Én kulturáltan buliztam velük, de a nők rám se hederítettek még egy tánc erejéig sem, hanem az olyan kollégáimat ölelgették és bújtak hozzájuk, akik nem tudtak egyenesen nézni sem.

Osztályvezetőnk konkrétan családos ember 2 gyerekkel, de a mai napig k***ázik - amit nem is tagad - és minden bulin atomra issza és szívja magát, mégis a felesége imádja. o.O


És ez csak most lett szóvá téve így konkrétumokkal céges bulin, de haverokkal - akik hasonlóan normál keretek közt szeretnek bulizni - is tapasztaltuk már ezt régebb óta. A hőzöngős, magából kikelt drogtemetőkre minden buliban tapadtak a jobbnál jobb nők, mi meg mindig csalódottan távoztunk a bulikból. :(


Valaki segítene megérteni, miért vonzóbb egy nőknek az a fajta korlátok nélküli viselkedés, ami ránk abszolút nem jellemző?

Nyilván ha lenne más tapasztalatunk (baráti körömnek is), akkor nem kérnék segítséget, de eddigi pályafutásunk során csak ilyen emberekkel és nőkkel találkoztunk, és már nagyon unjuk a magányt. :/



2017. márc. 12. 15:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Minden típus megtalálja a hozzáillő párt.

Szerintem neked azok a nők, akik ezeket az ótvarokat favorizálják, nem is kellenének egy alkalomnál tovább.

Ha társat keresel és nem qrvát, akkor ne ezekben a körökben nézelődj!

Én már sok mindent megéltem, de olyat még nem tapasztaltam, hogy józan gondolkodású, józan életű pasi parlagon maradt volna.

2017. márc. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
75%

"...tuti olyan puhap*cs vagyok, aki még nem is ütött meg nőt." Miért nem mondtad, hogy józanul jobban beletalál a bakancsod a szájába, ha már ennyire bejön neki, hogy megverik :D. Amúgy semmi különös, érzelmi zsarolás, hogy asszisztálj a függőségükhöz.

30/f

2017. márc. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
44%

Nem vonzó a részeg vagy drogos ember, de az sem, aki végképp nem tud élni.

Kell egy kis rosszaság mindenkibe...

32N

2017. márc. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
96%

Te sajnos egy ilyen munkahelyen dolgozol, ahol pont ilyen emberek vannak. DE ettől még nem ez a normális, és sok nőnek ez pont hogy taszító, konfliktusokat okoz párkapcsolatokban az italozás/drogozás, a k*rvázásról ne is beszéljünk. Családok hullanak szét ezek miatt.


Te pedig csak azt a kicsi részét látod ennek a dolognak, ami pont működőképes, mert megtalálta a zsák a foltját.

2017. márc. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Akik tapadnak az ilyen férfiakra azok biztos ugyanolyanok nőben.

Hiába mondják, hogy a belső bla-bla..... Általában vannak olyanok akik a pénzre mennek. (szerintem nem kell példálóznom, hogy 30 évesen mi tetszik egy 80 éves papin...) Vannak olyanok akiknek a külső fontos, hogy jól nézzen ki mutogathassa a nagyközönség előtt, hogy hmm igen nagyon is jó pasim van.

Van aki csak nem talál magának jobbat (legalábbis azt hiszi) és benne marad egy olyan kapcsolatban mint ahogy leírtad (k.rvázik, iszik, drogozik) és beletörődik.

Személy szerint, pedig nem vagyok idős :D de a saját kortársaimmal éppen ezért nem nagyon jövök ki. Mert nekem az nem pálya, hogy heti szinten buli=totálisan lerészegedve fetrengés. Engem kiráz a hideg az ilyen emberektől.

Különbözőek vagyunk. Valakinek ez valakinek az. Minden embernek másak az igényei.

2017. márc. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
51%

Én a helyedben visszaoltottam volna erre a nőre, hogy "ha neked ez számít férfiasnak, hogy bebäszva, összehányva fetrengjek, hadonásszak és hőbölögjek, akkor ilyen áron nem is kell barátnő. Másrészről kivívtátok az emancipációt, tartsd el magadat!"

Én is hasonlóképp élek, nem drogoztam soha és nem is fogok, inni is csak módjával, max annyira, amikor még jól érzem magamat és felszabadulok kicsit, nem s.eggh.ülyére inni az agyamat. Sosem volt gondjuk a nőknek ezzel. Ismétlem, NŐKnek, nem ilyen sérült 3,14csáknak, akiknek fingjuk sincs a valódi értékekről, ezért is követik egymást zokszó nélkül. :) Mondjuk az igaz, hogy nem kell befeszülni pia nélkül, lehet úgy is oldódni.

2017. márc. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
58%
Az senkinek nem fordult meg a fejében, hogy egy pihent agyú, nőgyűlőüllő szűzfiúcska kitalációja az egész így vasárnap délutánra ?
2017. márc. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
67%

Gyenge troll kérdés.


Igen, cukormókus, pontosan az a baj veled, hogy túl tiszta vagy, túl jó, nem vered a nőket, és a farkad is túl nagy.

Elvégre a nők köztudottan csak a drogos, nőverő bunkókra hajtanak, meg a pénzesekre.


A kérdés alapján tök egyértelmű, hogy az életben még céges bulin se jártál. Ilyen még a bivalybasznádi TSZ húsvéti bálján sincs, amit ide vízionáltál. Sebaj.

2017. márc. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Utolsónak üzenném, hogy attól, mert segítséget kérek megérteni valamit, amiről neked fogalmad sincs, hogy létezhet ilyen, nem kell egyből nőgyűlölőnek nevezni.


Lehet, hogy te a tökéletes életedben nem találkoztál ilyennel, viszont én folyamatosan csak ilyenekbe botlok bele az egyetem óta.

2017. márc. 12. 15:46
 10/16 A kérdező kommentje:
Eddigi dolgozó emberként leélt életemben kb. 7 céges bulin vagyok túl, ebből 1 olyan volt, hogy külsősként hívtak meg. Csak úgy mondom...
2017. márc. 12. 15:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!