Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki tisztán látja a különbsége...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki tisztán látja a különbséget és ezt meg is tudja fogalmazni hogy mik a különbségek a szimplán nagyon kedves lány ás aközött a lány között aki többet akar tőled mint barátság legyen kedves vázolja már fel nekem?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 30. 12:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem értem a kérdést... Te melyik fél vagy?
2012. ápr. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Az a lány, aki többet szeretne tőled, apró jeleket küld feléd, "akaratlanul" is, pl. a gesztusaival, az egész testbeszédével. Ezt főleg érezni lehet, hiszen nem egy faj meghatározásáról beszélünk, hanem egyénekről. Szerintem érdemes ezt tisztázni és elejét venni a spekulációknak, de tudsz olyan beszélgetést teremteni, amiből ez kiderülhet. Például utalsz egy pikánsabb történésre, vagy zárt bókokat szórsz felé. A reakcióból le lehet szűrni, hogy mi újság.


20/L

2012. ápr. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Hát,tényleg nagyon nehéz.


Egy biztos,ok nélkül senki sem kedves.

Valami oka biztos van,hogy kedveli a társaságodat. Ez egy jó alap mindenképpen. És mivel a lányok nem úgy vannak felépítve mint mi férfiak,így könnyen előfordul,h valakibe idővel szeretnek bele. Különben is rengeteg szerelemnek,rengeteg kapcsolatnak,ez az alapja,h szimplán kedvelitek egymást,szerettek együtt lenni. Egy idő után úgyis vége ennek a csodás állapotnak,és összejöttök,vagy éppen elválnak útjaitok. Hogy a kettő közül ne az utóbbi érvényesüljön,nagyon sok türelemre van szükség,de hidd el,komolyan beszélek,lassú víz partot mos. Semmit sem szabad elkapkodni,erőltetni meg pláne. Néha az a legjobb ha nem csinálsz semmit,csak hagyod h a dolgok menjenek a maguk útján. Az bőven elég ha tudja,h számíthat rád,és ott vagy mellette. Nem kell mindjárt nyomulni,az sosem jó.

2012. ápr. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
igen második értem csak hogy most pont úgy vagyok h van egy lány aki küldi a jeleket de mégsem akar kapcsolatot ezért is kérdeztem meg hogy mi lehet a tuti dolog ami köthető egy olyan lányhoz aki többet alar.
2012. ápr. 30. 12:39
 5/12 A kérdező kommentje:
oké harmadik csak ez nem ilyen egyszerű :(
2012. ápr. 30. 12:41
 6/12 anonim ***** válasza:
HAHA hát jóhogy...ki mondta h az élet egyszerű?!:D
2012. ápr. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Második vagyok. A leges-legegyszerűbb az, hogy nyíltan rákérdezel.


"Ne haragudj, de a jelzéseidből azt szűrtem le, hogy esetleg többet is szeretnél tőlem, mint barátság, viszont azt mondtad,hogy nem akarsz kapcsolatot, kicsit összezavarodtam, elmondod,hogy mit gondolsz?"


És akkor válaszol rá :) Tudom,hogy nehéznek tűnik, de a lányok is szeretik az őszinte, nyílt srácokat, nem mellesleg pedig ez egy jó alapja lehet a kapcsolatotoknak. Ha úgy gondolod,hogy nem lehet vele ilyesmiről beszélgetni, akkor nem is érdemes!

2012. ápr. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Akkor elmondom mi tőrtént:

nekem mindig is tetszett,elhívtam egy találkára ami magyon jól sikerült.ekkor bakot lőttem :rákérdeztem h járna-e velem ,nemet mondott.(így utolag van tippem miért mondhatott nemet de ez nem biztos tipp)

pár hónappal később találkoztunk és ekkor még több jelet vettem észre utána is olvastam ezeknek és tényleg jelek voltak és most ott vagyok hogy nem tudom mi van.

2012. ápr. 30. 13:00
 9/12 anonim ***** válasza:
Ettől függetlenül tartom azt, amit az imént leírtam. Hány évesek vagytok?
2012. ápr. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én meg hülyeségnek tartom ,h konkrétan elmond neki,h- "-úgy vettem észre a jelzéseidből,h tetszem neked,ezért járnék veled" ez így iszonyat gáz.

Szegény csaj,még ha tetszel is neki,akkor se nagyon tudna erre mit mondani, ez az egész dolog romantikus varázsának a meggyilkolása lenne. Szerintem rohadtul nem jó taktika ilyen nyersen mindent bevallani. Ettől csak megijed a lány.

2012. ápr. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!