Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, milyen tartalmú leveleket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, milyen tartalmú leveleket szoktatok kapni pasiktól társkeresőn? Tudtok esetleg idézni belőlük?

Figyelt kérdés

Annak szeretnék utánajárni, hogy tényleg vannak-e olyanok, akik csak ennyit írnak, hogy "szia" vagy "mizu", ill. valóban vannak-e szexuális jellegű ajánlatok, perverz bepróbálkozások, esetleg van, aki a "dickpic"-kel operál?:)

Hallottam már erről, nekem ez olyan hihetetlen, hogy pasik ilyen mélyre süllyedjenek. A normális próbálkozóktól veszik el sokszor az esélyt.


Kb. mekkora arányban vannak jelen az épkézláb levelek és a selejtesek? Mert azt mindenki tudja, hogy jócskán kaptok üzeneteket, tudtok válogatni.



2017. márc. 12. 20:42
1 2 3
 1/25 schamuelson ***** válasza:
100%
Miért nem csinálsz egy kamu női profilt, és regisztrálsz valamelyik társkeresőn? Első kézből értesülhetnél arról, miféle leveleket küldözgetnek a pasik.
2017. márc. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
86%

10-ből 8 biztos selejtes levél.

Sokan nem veszik a fáradtságot, hogy normálisan közöljék az ismerkedési szándékukat, csak odaböfögnek valakit sokszor köszönés nélkül.

A szexajánlatokból is kijut bőven, már a feltételezést sem értem, honnan veszi, hogy eladnám a testem.

Az X. ilyen levél után ki is lépek és arra a napra be is fejeztem a levelek szortírozását.

Kevés az olyan férfi aki nem kopizott vagy semmitmondó levelet küld, hanem veszi a fáradtságot, és ha már rajtam akadt meg a szeme, akkor személyes és saját gondolatokat ír pár mondatban.

A "Szia mizu"-val nem tudok mit kezdeni.

2017. márc. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
26%

Mert a "szia"-val mi a gond? Ez a normális módja a társas interakciók megkezdésének. Köszönök, te visszaköszönsz, stbstb.

Én nem tudom, hogy miért várja el minden nő, hogy valami szuper egyedi dumát találjon ki csak neki minden férfi.

Elmondom, hogy férfi szemszögből hogy megy ez: match-elsz mondjuk naponta 4-5 csajjal Tinderen, mindegyikre ráírsz, de ebből a fele vissza se ír, tehát a franc fogja ezzel fárasztani magát, hogy valami nagyon kapós szöveget dobjon be, meg hát amúgyis lehetetlen minden nap 4-5 szuper szellemes és vicces és egyedi dumát kitalálni.

Ezért marad az, hogy szia, aztán majd visszaköszön, ha nem ilyen nagyon elszállt pitsa, ha meg igen, akkor nem is baj, hogy nem írt.

Tudom, hogy a mai nők már legyőzték a gravitációt, de igazán közelebb ereszkedhetnétek a földhöz, csak egy kicsit.

2017. márc. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

3-as:

Azért nem jó a szia, mert egy nő 1000+1 ilyen levelet kap társkeresőn, hogy "szia mizu". Most képzeld bele magad ebbe a helyzetbe, akkor te is inkább annak válaszolsz, aki valami egyedit ír, nem? Plusz ebből az is lejöhet, hogy ő találékony, esetleg tényleg tetszünk neki annyira, hogy valami egyedit talál ki a számunkra, és ettől az az érzésünk, hogy ő több energiát fektet "belénk", mint az a személy, aki csak odarakja, hogy "szia, mizu".

2017. márc. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

Nekem például badoon van profilom mert ott tudok jól szűrni.

Megtettszik egy lány látom zölden jelezi a rendszer hogy fentvan ,írok egy rövid üzenetet szia hogy vagy ? Szia hogy telik a napod? Te is szabad napos vagy? Hasonlók, nem fogom leírni a fél életem amíg azt sem tudom tettszem e kép alapján. Ha bejövök akkor úgyis ír. Aztàn ezekre a kérdèsekre vagy van válasz vagy nincs. Nem vagyok egy adonisz ,minden nő álma szóval inkább álltalában nincs válasz. De rengetegszer van az is hogy a rendszer​ rosszul jelez mert fent sincs az illető, és 5 perc múlva meg már sárga pöttyös.... Ilyen esetben valóban bután jön ki egy ilyen kérdés ha már csak napok múlva olvassa.

De az elején azt csináltam hogy hosszabb üzeneteket írtam azoknak akik tettszettek, láttam hogy később elolvasták , de válasz az egyre sem jött. De még annyi sem hogy alapból visszaköszön ami ugye illene!

2017. márc. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

#2-es: azt megkérdezhetem, hogy az adatlapodon mi vanleírva?


Mert nem semmitmondó levelet max akkor lehet elvárni, ha neked meg olyan profilod van, ami pre lehet értelmesebbet is írni. Ha viszont mondjuk csak 3 mondatban odavetett semmitmondó sallang van (pl. "X vagyok, kedves meg aranyos, szeretem az állatokat és szeretek utazni"), akkor nem értem, hogy mire fel várnád el egy vadidegentôl, hogy ennél egyénibb levelet rakjon össze (vagy egyáltalán: akarjon összerakni)?

2017. márc. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
" "szia" vagy "mizu", ill. valóban vannak-e szexuális jellegű ajánlatok, perverz bepróbálkozások, esetleg van, aki a "dickpic"-kel operál" Ezek semmik ahhoz képest, amilyen leveleket kaptam :O
2017. márc. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

# 4: ez nagyon szépen hangzik, csakhogy az ilyen egyedi megszólítások is ignorálva vannak, ha nem jövünk be külsőre az adott lánynak. Sőt, ha tegyükfel valahol kép nélkül elbeszélgetünk jól, ha utána derül ki, hogy nem jövünk be neki, az egész addigi beszélgetés semmissé válik. Mi ennek az üzenete? Ha nem nézünk ki jól, tökmindegy, mit írunk, milyenek vagyunk, semmibe vagyunk nézve.


Persze egy külsőbeli tetszést egy rossz szöveggel el lehet rontani, de több olyan van, hogy külsőre jó, szövegre rossz, mégis kap esélyt, míg olyan kb soha, hogy külsőre nem, de szövegre jó, és úgy kap esélyt.


Nekünk ez dupla zsákbamacska, hogy ha kezdeményezünk egy lánynál, akkor a kinézetünk és az indításunk is elbírálás alá esik, és vajon melyik jó, melyik nem. Erre lennének jók az olyan társkeresők, ahol a lány is eldöntheti, hogy ki az, aki neki bejön, és már eleve az ír rá, megelőzve ezzel az ignorálós eseteket. Nahát, de hisz van ilyen! És működik? ahahahahaha...

2017. márc. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
39%

8-as

És nem gondolkodtál, hogy pl olyan lányoknál próbálkozz, aki mondjuk a te szinteden van külsőleg? Vagy mondjuk jobb legyél pl elmész sportolni?

2017. márc. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

8, mintha a lány külseje nem nyomna a latban. nem is értem, ilyenkor úgy beszéltek itt a gyiken, mintha ti aztán minden nőnél próbálkoznátok. és rossz gonosz nők meg külső alapján szelektálnak, fuj!


amúgy meg elmondom, mikor egy időben tindereztem, átlagos nőként 100+ matchem volt egy-két nap alatt. pedig nekem aztán a mainstreamtől eléggé elütő ízlésem van férfiak terén. míg egy férfinek meg van mondjuk napi pár db matche. most ugye belátod, hogy 100+ matchből nem tudok mindenkivel beszélgetni? olyan is volt, hogy én írtam valakire, és nem válaszoltak...

2017. márc. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!