Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek mennyire zavaró, ha egy fiú a társaságban visszahúzódó?

Figyelt kérdés
Persze a lány felé tudok nyitott lenni, nem arról van szó, hogy nem bírom ki nyitni a számat, csak a társasági életet nem nekem találták ki. Kicsit olyan "szociálisan analfabéta" vagyok. Ez a ti szemetekben mennyire probléma?

2017. márc. 13. 08:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
47%

ez egy nő szemében hatalmas negítívum.

a nők ösztönösen ahhoz vonzódnak aki a társaság középpontja.

sosem nyerő kirekesztettnek lenni.

ha jó a dumát, jó helyet foglalsz el a társaságban, nyert ügyed lesz.

de amíg ülsz a sarokban csendben ebszolút senki nem talál majd vonzónak.

2017. márc. 13. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
23%

Nagy hátrány. A lányok is olyan férfi mellett érzik jól magukat, akik lazán viselkednek, könnyen kitudják fejezni a gondolataikat érzelmeiket, emellett érdekes beszélgetőpartnerek.


Olyanok akiken érzed, hogy kézben tartják a dolgokat, ennek a feltétele a magabiztosság és a jó szociális és kommunikációs készség. Sajnos nem tudok mást írni.

Én sokat tudok beszélni és nyitott vagyok , vezetem a beszélgetés fonalát de egy idő után zavaró, ha nincs kölcsönösség.

2017. márc. 13. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Örülnék, ha esetleg lányoktól kapnék választ :)
2017. márc. 13. 09:01
 4/13 anonim ***** válasza:
91%
Férfiként mondom, ne pasik mondják már meg, hogy mit gondolnak a nők.
2017. márc. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

4-es: én is ugyanezt mondom.

Végül is a lányokat szólítottam meg a kérdésemben.

2017. márc. 13. 09:04
 6/13 anonim ***** válasza:
2 es vagyok és nő
2017. márc. 13. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
6-os: ez esetben érdemes elolvasnod a kérdés alatti szöveget. Amint írtam, a lánynak képes vagyok megszólalni, csak a társaságban vagyok csendes.
2017. márc. 13. 09:08
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
A férjem ilyesmi típus, és mivel a férjem, gondolom kiderült, hogy engem nem zavar különösképpen a dolog. Mondjuk ő azért a saját barátival és családjával nyitott. Új társaságban meg az én rokonaimmal viszont jóval visszafogottabb. Sokszor ha nálunk van valami családi esemény, csak némán nézelődik vagy egy-egy személlyel beszélget kicsit és egy időben mindig rákérdeztem, jól érzi-e magát, mert nem látszik rajta. De ő akkor is ilyen, ha jól elvan, csak nem szeret a kör közepén pörögni, csendes őrült és kész.
2017. márc. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
14%
Zavarna. Nem szeretem az ilyen tutyimutyi férfiakat.
2017. márc. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
40%
A nők a figyelem központjában lévőkhöz vonzódnak első sorban, de nyilván nem ez az egyetlen szempont.
2017. márc. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!