Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Változzak meg, vagy ne foglalk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Változzak meg, vagy ne foglalkozzak vele?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő: Mindenki külső alapján ítél meg. Ami alapján vagy nem mernek, vagy nem akarnak beszélni velem.

Igazából a mániám az, hogy mindig perfect nézzek ki(régen nagyon kövér voltam). Most egyetemista vagyok, senki sem ismer régről. Rendesen kiedzettem magam, a hajam mindig olyan mintha a fodrásztól jöttem volna, ingem mindig vasalt, mintha egy újság címlapján lennék, ingen át látszanak az izmaim is, de valahogy.

A probléma: Egyetemen elkezdek beszélgetni egy lánnyal nem igen akar megszólalni, barátaim nincsenek, bulizni nem szeretek, csak sportolni/olvasni. Mostanában rákérdeztem hogy miért nem szeretnének velem beszélgetni. Az indok az volt, hogy úgy nézek ki mint, aki estére keres magának egy lányt.Régen elképzelhetetlennek tartottam hogy ilyen indok miatt nem akar velem beszélgetni egy csendes, kedves lány, akinek a hobbija is hasonló.

Nem küldök ilyen jeleket magamról.Mindenkivel kedves vagyok, keresek társaságot mindig, csak ők nem keresnek engem. Én változzam meg?


2017. márc. 13. 17:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem szeretem en sem az ilyen muembereket. Nem latom egy ilyen ferfiban az eletet, inkabb olyan, mintha valami babu lenne tenyleg. Jobban bejon egy kocos, felhosszu haju, szakallas laza srac, mint egy belott haju, elere vasalt ruhakban tundoklo, izmoktol szetpattano ingben feszito :D En ugyan figyelek magamra, sajnos nem vagyok egy termeszetes szepseg es nem engedhetem meg magamnak, hogy lazan oltozzek fel es ne figyeljek a sminkemre sem, mert egy termeszetesen szep lannyal szemben akin kb barmi jol all, en ugy nezek ki mint egy utolso csoves, ha nem figyelek oda :D

Emiatt en is neha ugy erzem, nem venne komolyan egy olyan srac aki nekem bejonne, mert oket sokkal inkabb bohemabb lanyokkal latom, de mar mindegy mert van baratom, aki tetszik kivul / belul.

2017. márc. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1-es azt akarja mondani, hogy a kissé igénytelenebb pasasokra bukik.

Szerintem keress magadnak olyan lányt aki hasonlóképp ügyel magára.

2017. márc. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Értem amit mondasz, lehet nem kellene mindig tökéletesnek látszani

de ez ilyen hogy régen nagyon nem voltam az, most meg igen és valahogy örülök, túlzattan is neki

2017. márc. 13. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!