Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A kulonbozo hostess kozvetito...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kulonbozo hostess kozvetito oldalakon talalhato 18-25 eves iskolas lanyok gazdag ferfit keresnek vagy tenyleg termekeket akarnak reklamozni?

Figyelt kérdés
Oszinte normalis valaszokat kerek. Mennyire konnyen kaphatoak ezek a lanyok? Ha valaki eltartana oket akar egy laza kapcsolat kereteben, arra vevok szerintetek? Van valakinek ilyen jellegu tapasztalata ilyen lanyokkal?

2012. okt. 1. 22:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%
hát elég nagy eséllyel találsz köztük olyat, aki simán belemegy a kitartott szerepébe. de ilyen lányok akadnak máshol is.
2012. okt. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 ASOT ***** válasza:

az a baj hogy egy idő után a legtöbb ilyen hostess lány el van szállva magától...mert tudják h jól néznek ki szexik és sok pasit megkaphatnak.


KEvés lány van aki megmarad olyannak ahogyan kezdte..

2012. okt. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Tudom, en is azt tapasztalom, hogy el vannak szalva maguktol. Szerintetek, ha nem hostess ugynoksegeknel, akkor hol talalok ilyen lanyokat? Mar mint akik szepek, es bele mennek az eltartott (kitartott) szerepebe?
2012. okt. 1. 22:26
 4/11 anonim ***** válasza:
főiskolán, egytemen
2012. okt. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 ASOT ***** válasza:

jaaaa félreértettem....


hogy te eltartanád a 2 szép szemükért...mindjárt más. olyat simán :)


de szerencsére akadnak lányok akik nem szállnak el maguktól, 3 ismerősöm (lány persze) kezdetek el hostesskedni, közülük 1 lány volt akivel hamar elszállt a ló..a másik 2 normális maradt és itt maradt a földön :)

2012. okt. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Remek, a gond az, hogy dolgozom, nem iskolas vagyok :) Tehat mashol kene talalnom, de nincs otletem hol. Nyilvan egy szorakozohelyen nem fogok senkit sem megkerdezni, hogy orulne-e neki, ha eltartanam :)
2012. okt. 1. 22:31
 7/11 A kérdező kommentje:
Nyilvan nem csak azert fizetnek neki, hogy megsimogassa a hatamat
2012. okt. 1. 22:32
 8/11 anonim ***** válasza:
Vagy flörtölnek veled, hogy vásárolj.
2012. okt. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
nyilván kamu a kérdés, de olyan hülye vagy hogy magadtól nem jössz rá, akkor még pénzért se fogsz kelleni.
2012. okt. 2. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
miért nem keresel egy fiatal egyetemista otthon dolgozó prostituáltat és ajánlod fel neki, hogy nem fizeted a tandíját, lakhatását, ruháit. Szerintem boldogan vállalja.
2012. okt. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!