Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mikor értik már meg a férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor értik már meg a férfiak, hogy a nőknek is vannak nehézségeik a párkereséssel?

Figyelt kérdés

24 éves nő vagyok. Túl vagyok már pár furcsaságon a témával kapcsolatban, de képtelen vagyok olyan férfit találni aki ne csak szexelni akarna, vagy ne lenne teljesen életképtelen.


Egyetemre járok, vannak hobbijaim is, eljárok barátnőkkel és baráti társasággal sokféle helyre, szóval elég széles körben ismerkedem. Próbáltam a netet is, de azt inkább hagyjuk.

Szóval nem értem a férfiakat itt az oldalon, mert amikor látok itt leírva egykét kérdés alá az kész röhej. Olyan férfival eddig nem találkoztam kb akiről ne derült volna ki, egykét olyan dolog ami számorma elítélendő. Megcsalások, adósság, szerencsejátékszenvedély, túlzott egoizmus, gorombaság és még sorolhatnám. Sosem voltak nagy igényeim, de jöttök itt a felső 10 meg 20%-al, hogy minden nő csak abból válogat. Az a szomorú helyzet, hogy ez így van mert a többi teljesen alkalmatlan párkapcsolatra az előbb említett okok egyike miatt.


Hogyan gondolhatjátok, hogy csak azért mert valaki nő, olyan könnyű a párválasztás ? Tudjátok ti, hogy mennyi farkasbőrbe bújt bárány van a pasik között ? Tudjátok ti, hogy mennyi embert kell finoman lekoptatni valahogy, hogy ne sértődjenek meg ? Tudjátok, hogy ez mennyire nehéz tud lenni, pl akkor ha az illetővel össze van zárva az ember nap mint nap ? Fogadni merek, hogy ebbe még sosem gondoltatok bele.

Ja és persze mindenért mi nők vagyunk a hibásak. Én nőies nő vagyok, nem vagyok egy megrögzött feminista, de a mai férfi választék nagyon silány, sokszor úgy érzem, hogy nekem kell férfiként viselkedni egy férfi mellett ami nagyon zavar.


Félre értés ne essék nem kérek priviket, nem ismerkedni akarok itt, csak gondoltam megkérdezem erről a véleményeteket.



2017. márc. 14. 20:00
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
3%
mar adossag is gàz:))))
2017. márc. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
31%
Egy napra ha férfi lehetnél akkor a végén felakasztanád magad.
2017. márc. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
15%

Ez generált probléma, alaposan felnagyítva egy kis esti műbalhé kedvéért.


Most nagyon megsajnálunk íme: [link]


Lenézel szinte mindenkit, ez a baj veled. Illetve még az, hogy úgy gondolod, te különb vagy mindenki másnál.

2017. márc. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
1%
Nem kell panaszkodni. Az van, amire a nők nevelik a pasikat, amire igény van, olyanok a pasik. Az gond, ha neked más igényeid vannak, mint a többi nőnek.
2017. márc. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
19%

Én azért kérnék egy lehetőséget és adnék is.

31/F

2017. márc. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
20%
Egy napot nem élnél túl férfiként öngyilkosság nélkül te elszállt pitsa. Adj hálát az égnek, amiért puncit adott neked farok helyett.
2017. márc. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 Lazy Lover ***** válasza:
17%
ohh de sajnállak :( milyen nehéz lehet 3 pasiból kiválasztani melyikkel fogsz járni....
2017. márc. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
83%

3 pasi közül sem biztos, hogy akad, akivel boldog.


Egyébként igen, nekünk sem könnyű a társkeresés, főleg annak nem, aki ork kinézetű. Ráadásul nőként még röhejesebb, és még inkább főbenjáró bűn, ha ronda vagy.


Én már csak tudom. :"D


Nem azt mondom, hogy így nem lehet párja az embernek, mert nekem is van, de azért valljuk be, nem csak csettinteni kell a boldogságért.


21/L

2017. márc. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
19%
Írod ezt férfiként:D:D:D:D
2017. márc. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
43%
Csúnya nőként nehéz ismerkedni. Én már csak tudom. :D
2017. márc. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!