Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiaknak fontosabb egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiaknak fontosabb egy nő külseje, mint a nőknek egy férfi külseje?

Figyelt kérdés
2017. márc. 1. 22:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
77%

ez egyénfüggő


24F

2017. márc. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ez érdekes kérdés. Én nem abban a közegben élek ahol azt látnám hogy a kinézet az elsődleges szempont, hiába mondogatják itt annyian ezt, de nem tudom hogy le lehet-e bontani ezt egyáltalán nemekre.
2017. márc. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
19%

Nőként összejönnél egy sovány, tiniképű férfival? Persze, hogy nem. Nem is kellenek azok senkinek sem.

Viszonyt a sovány, kislányos nők kelendőek a férfiaknál.

2017. márc. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
26%
A belső a lényeg, hogy ne legyen fehérmájú.
2017. márc. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
50%
3-as en osszejonnek ilyen fiuval. Nekem ok jonnek be. Ez van. :)
2017. márc. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
84%

Inkább úgy mondanám, hogy a nőknél sokkal többet várnak el úgy, hogy "alap" legyen.


Pl anyukám 51 évesen is szőrtelenít, mert ez az elvárás a nők felé, pedig már régóta nincs a "húspiacon". Vagy a többség amikor azt mondja, nő, akkor abból alapból ki vannak zárva a kövérek, nem számítanak nőnek. Meg ott van a sokat hangoztatott 30 év, ami felett "csökken a nő értéke".


De ha azt mondják, férfi, mindenkit számításba kell venni. Izmosat, gebét, kövéret, öreget, fiatalt.

2017. márc. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
42%

Szerinted erre tud bárki is választ adni? Kétlem, hogy olyan sokan voltak itt nők és férfiak is egyazon életük során.

Egy férfinak fontos a nők alakja, kerek fenék, szép arc, stb míg a nőknek fontosabbak a részletek. Ez az általános nézet legalábbis.

2017. márc. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
50%
Mind a 2 nemnek fontos a külső...Kár tagadni.
2017. márc. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
24%
Nem. No vagyok es egy randira se mennek el valakivel, akit nem latok vonzonak kulsore. A belso a masodik szuro.
2017. márc. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
42%
Itt járt a lepontozómanó..
2017. márc. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!