Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit gondoltok, a mai fiatal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, a mai fiatal nők általánosságban mennyire lesznek alkalmasak anyának, ill. a férfiak apának?

Figyelt kérdés

Hogy látják a nemek a másik nemet ilyen szempontból? Férfiak, ha végignéztek a mai fiatal nőkön általánosságban, látjátok bennük a potenciális anyát? És a hölgyek a férfiakban az apajelöltet?


Teljesen kiábrándító a helyzet vagy derűlátóak vagytok az ügyben? Vélemények?



2017. márc. 16. 17:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
72%
Katasztrófa.... Én is borzalmas apa leszek, de a többi ecsetfejű pojáca, s a tiniribik..... Á, azt hiszem, megérett az emberiség a pusztulásra.
2017. márc. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
39%

a húgomon látom, hogy még van remény :)

ő eléggé leszarom típus volt, szart a sulira, érettségije sincs, nem érdekelte semmi...

be nem tervezett baba jött

azóta van jogsija, a gyerek apjával együtt, dolgoznak is, a gyereket neveli, figyel rá...

szerintem a gyerek nagyon sok változást hozott pozitív irányba...remélem sokakkal így lesz!


24F

2017. márc. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
77%

Ha gazdag leszek, akkor szerintem nagyon jó apa lennék. Ha nem leszek gazdag, akkor nem kell gyerek, mert úgy szenvedés az élet.

De igazából abban sem hiszek, hogy a párom megtalálnám egyáltalán. Így meg semmi motiváció nincs normálisnak sem lenni.

2017. márc. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
92%
Pont annyira, mint az ő szüleik. Fiatalon a mostani szülők sem voltak angyalok, csak akkor épp nem az ecsetfej volt a divat, hanem valami más...de ugyanaz. Ugyanúgy lesznek emberek, akik alkalmatlanok szülői szerepre(és sajnos mégis lesz gyerekük), és ugyanúgy lesznek nagyon jó szülők is.
2017. márc. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Soha nem akartam gyereket, így nem kerestem soha apát. Nem is tudom, mit kéne nézni.
2017. márc. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
17%

Van olyan,aki jó anya lenne.De általánosságban katasztrofális a helyzet a mai nőknél,fogalmuk sincsen mi az a főzés,empátia,odafigyelés,törődés stb...

1-2 kivétel van,akik természetesen foglaltak,mint mindig.

2017. márc. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
91%
Ugyanannyira, mint eddig is az emberek. Ez csak a szokásos sirám évszázadok óta.
2017. márc. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan ugy mint regen lesznek szornyu szulok, es szornyen jo szulok is. :)
2017. márc. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Változó, a környezetemben vannak lányok, akikből szerintem teljesen jó szülő lenne, meg vannak akik...nos, nem kívánnék a gyereknek olyan anyát. Aztán lehet hogy poztív irányba megváltozik és minden OK.

Magamra gondolva apának alkalmatlan lennék, a gyereknevelés már egy nagyon komoly dolog, de nem is igénylem. Érdekes, komoly kapcsolatba simán el tudom képzelni magam (mások is a környezetemben), de apaként - mostani fejjel - kizárt.

2017. márc. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Kevés normális szülõ van már most is, akármelyik nemet nézzük.Na szerinted?
2017. márc. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!