Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 21 éves egyetemista lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21 éves egyetemista lány vagyok, életvidám, nyitott, nem is nézek ki rosszul, és még nem volt hosszú távú kapcsolatom. Egyszerűen nem találok olyan srácot, aki tetszik és én is bejövök neki. Szerintetek mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés
Vagy csak túl nagyok az elvárásaim? Ki kéne próbálnom egy netes társkeresőt? Van tapasztalatotok az ilyesmiről?

2017. márc. 17. 21:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
43%
Igen már megint, túl nagy elvárások.... ,,Egyszerűen nem találok olyan srácot, aki tetszik " szóval van de hát igen ő felségének nem tetszik...
2017. márc. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%

Lehet, hogy mégis rosszul nézel ki, vagy szimplán irritáló vagy...


Bulizni jársz?

2017. márc. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
38%
Lejjebb kellene adni az elvárásokat, különben macskás lány leszel, ami vérciki egy idő után.
2017. márc. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Milyen fiú tetszene? Egyébként az internet nem ördögtől való, de kimondott társkeresőkre én nem szoktam regisztrálni.
2017. márc. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
85%

Az elvárásaid sosem "túl nagyok", ha párkapcsolatról van szó. Amiatt ne érezd magad hibásnak. Végül is csak egy életet kell majd vele leélned (jó esetben), de ha nem akkor is egy 10 éves házasságot, vagy egy pár éves járást a másik féllel.

Inkább szerintem várj többet, csináld az egyetemet jól, meg űzd a hobbid, járj társaságba, aztán majd felfigyel rád valaki.

2017. márc. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
41%
Lehet azért mert rágörcsölsz a témára. Vagy nem jársz ki ismerkedni, esetleg a baráti köröd áll csak lányokból így pasikkal nem értesz annyira szót. Biztos, hogy nem én vagyok az egyetlen, de csak olyan valakibe tudok beleszeretni, akit előtte ismertem, barátkoztunk és így kedveltem meg. Szóval első körben barátkozz srácokkal, nagyobb társaságban menjetek el bulizni vagy valamilyen programra. Később pedig a barátok barátaival is megismerkedhetsz és ki tudja, lehet így találod meg. A házinyulas szabály viszont valamilyen szinten ilyenkor is él, szóval csak óvatosan.
2017. márc. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
A társkereső is megoldás lehet, de valaki még ott se talál, szóval csodát ne várj tőle. Egy próbát szerintem megér.
2017. márc. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Ennek számos oka lehet, így ennyiből nehéz megmondani.

Jó lenne tudni, miért értek véget az eddigi kapcsolataid.

2017. márc. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
91%
Ne hívd magad Kornélnak.
2017. márc. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

A nagyszámok törvénye. Minél több emberrel ismerkedsz annál nagyobb az esély, hogy ez a személy is köztük van. Eljárni többet bulizni, egyetemi programok, esetleg fel a városba barátokkal-barátnőkkel. Nem biztos, hogy az elvárásaid túl nagyok, de persze ez is benne lehet a pakliban, próbálj meg nem teljesen ragaszkodni az előre általad legyártott ideálhoz, aztán majd meglátod az események alakulását.

Illetve kitartás az nagyon fontos, nem szabad egyből feladni és elkeseredni. Hajrá

20/f

2017. márc. 19. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!