Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy az egyetemista lányoknál átlagos pasiként nem érdemes próbálkozni ismerkedéssel, mert "hosszú sor" van náluk jelentkezőkből?

Figyelt kérdés
Sok helyről hallom ezt, egyetemistáktól is.
2017. jan. 7. 23:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
82%

sztem ez baromság


F/egyetemista

2017. jan. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
14%
Igaz
2017. jan. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
80%

Nem értelek titeket...

Az a lány aki nem egyetemista, mitől kevesebb mint aki igen?

2017. jan. 7. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
76%
Nem igaz, legalábbis én nem ezt tapasztalom :)
2017. jan. 7. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem sem igaz.


L/egyetemista


(Egyébként, csak úgy kíváncsiságból. Mit értetek az alatt, hogy "hosszú sor van a jelentkezőkből"? Ezt hogy kell elképzelni? Lehet a nő maga nem is tud arról, hogy érte "sor áll" mert ilyen betoji srácok epekednek utána, akik nem mernek kezdeményezni? Mert én csak ebben az esetben tudom ezt elképzelni. :D)

2017. jan. 7. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
53%
Nem csak egyetemista csajoknál van hosszú sor, hanem mindenkinél aki fiatal és csinos. Nem értem, hogy jön ide az egyetem.
2017. jan. 7. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
41%
Mégcsak nem is kell egyetemistának lennie ahhoz, hogy ne legyen semmi esélyem.
2017. jan. 8. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
33%

Minden csaj kelendőbb most, mint jó pár éve, ezért az elvárások nőttek. Egyetemista csajoknál főleg, mert sokan úgy érzik, hogyha diplomát szereznek, akkor többet érnek tárkeresés terén is.

Természetesen az itteni válaszolók majd megmondják a szokásos tutit, hogy átlagos srácok is simán lehetnek csajozógépek, ha valami közhelyes tanácsot megfogadnak. A lányoknál meg egy jelentkező sincs és elvárásaik sincsenek.

2017. jan. 8. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
34%
8-as. Az a közhelyes tanács még hagyján, de ráadásul látatlanba, ismeretlenül.
2017. jan. 8. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
25%
#9: Igaz. Durván tele van az oldal burokban élő emberkékkel.
2017. jan. 8. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!