Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan kel felszedni a jo csajt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kel felszedni a jo csajt?

Figyelt kérdés

Próblkozok én mindenhol és minden jó csajnál de egyik se jön össze sose. Mit csinálok rosszul ?

Járok gyúrni meg sokat diszkóba is modnjuk jó kocsim nincs még de gyűjtök rá. Lehet azaz oka hogy nincs ?

Haverjaim nem sokkal jobbak mint én és olyan jó nők fekszenek alájuk hogy nemigaz.


2017. márc. 18. 20:17
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Ahogy látom, neked sehogy :D
2017. márc. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Az agyad sötétsége a baj, nem az, hogy nincs kocsid!
2017. márc. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 crudy ***** válasza:

A nokkel nyiltan kell beszelni a terveidrol, vagyaidrol es a perverzioidrol.

1, ez mindenkit izgat

2, akit nem az huzzon pics@ba.

2017. márc. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen ez a kocsi hiánya miatt lehet. Nem gondolod tán, hogy majd felteszed őket a BKV-ra?
2017. márc. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

van több fajta megközelítés.

a legegyszerűbb ha nem olyan jókkal kezdesz,velük rutint és önbizalmat szerzel és fokozatosan lépegetsz az egyre jobb csajokhoz.

de a 10 pontoshoz már nem elég a rutin,meg a jó külső.

azokhoz már életszínvonal is kell.

vagy a másik lehetőség,én ezt szeretem a legjobban-

kiszúrsz egy jó adottságú,de nem top csajt.

és ahogy összejöttök foglalkozol vele,bevezeted az edzésbe a helyes táplálkozásba,és 1 év alatt csinálsz belőle egy 10 pontost.

persze ez csak akkor működik ha nyitott szellem,nem pedig egy lusta dög.

2017. márc. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

John Deere, vagy New Holland! Manapság ezekre gerjednek.


Viccet félretéve, egy 7-es BMW vagy egy új Bentley megoldhatja a gondjaidat. A legjobb barátom vett egy BMW Plugin Hibridet, a nők azóta ragadnak rá, pedig előtte rühelték...

2017. márc. 19. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Magabiztosan, lazán és céltudatosan.
2017. márc. 19. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
5-ös: ne olyan jókkal kezdjen, aztán velük gyakoroljon. A jó édes anyucitokkal szórakozzatok!
2017. márc. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!