Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Probáltátok már felszedni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Probáltátok már felszedni a párotokat valaki másnak adva ki magatokat esetleg más csajt felbérelve erre?

Figyelt kérdés
Egy kis bizalom tesztént, hogy kaphatóe másnak vagy megbizható...

2015. okt. 6. 14:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Mivel nem vagyok teljesen retardalt, es megtisztelem annyival a kaocsolatom, hogy bizom a baratomban, ezert a valaszom egyertelmuen nem.
2015. okt. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
75%

Igeeeen :D

Én is és a tesóm is.

Szerencsére mind a ketten "sikeresen átmentek" a teszten :)

2015. okt. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Alakuló kapcsolatban, ismerkedéskor volt ilyen, még nagyon régen, amikor úgy éreztem, hogy valami nem stimmel... és tényleg nem stimmelt.

De a páromban bízok, és nem gerjesztek olyasmit, ami egyébként nincs...

2015. okt. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
De ha nem megy át a teszten akkor csak idő kérdése és fájdalmat okoz, akkor miért ne tudjak róla, hogy megbizhatatlan és lépjek korábban?
2015. okt. 6. 14:42
 5/16 A kérdező kommentje:
Különben nagyon boldog lennék ha átmenne a teszten
2015. okt. 6. 14:44
 6/16 anonim ***** válasza:
71%

Nem kell ezt úgy felfújni, mindenki olyan tökéletes kapcsolatszakértő itt, senki soha semmi rosszat nem tesz :) De jó, hogy csak ilyen emberek vannak.

Én is úgy voltam am vele, hogy csinálok egy ilyet, legalább az elején tudjam hányadán állunk. És örültem is neki, mert a párom azonnal lepattintott, persze később el is meséltem neki, hogy én voltam, jót nevettünk :)

2015. okt. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Ha tesztelgetesre es bizalmatlansagra alapozod az uj ismerettseget, abbol semmi jo nem fog kisulni.


Rajtad all, de ha kiderul, hogy te voltal, ne panaszkodj, hogyha kiteszi a szurod, mert megerdemelned.

2015. okt. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Én nem merném elmesélni, de nagyon örülnék ha nem menne bele. Azért szeretném tesztelni, mert már volt egy ilyen ismerkedése és megigérte, h többé nem fordul elő. Nekem azóta is kérdéses, ő nem próbálkozik senkinél igaz, de nála egyszer próbálkoztak és bedőlt...lássuk másodszorra is bedőle..
2015. okt. 6. 14:47
 9/16 A kérdező kommentje:
Nem új kapcsolat, 4 éve tart, a kis ismerkedése 1 év után volt... szeretném visszakapni a kezdeti bizalmam
2015. okt. 6. 14:49
 10/16 anonim ***** válasza:
80%

Én nem úgy csináltam. Tudtam hol csetel éppen, a nevét is! De a hülye nem gondolta, hogy felmegyek oda és bekapcsolódok a témába. Hát a téma egy valamiért közkedvelt csaj volt, pár személynek, s ilyeneket beszéltek hogy gyűjtik róla a képet stb... Pár mondat után megkérdeztem a kedveskémet van e párja. Aszongya e: nincs. Írtam neki msnen, igen? Nem vagyok? Hirtelen kilépett a csetből az oldalon. Nekem sem írt vissza. Na felhívtam rögtön telefonon. Felveszi mert nem tudta, hogy én vagyok szerintem. Lecsesztem, mi az hogy...? Erre kitalált egy ilyet: engem láttak sétálni valakivel. Mondom igen? Ki az mondd! Azt nem. Mert senki nem volt! Aztán a végén ezt hozta ki: miért vagy velem? Mondom netán zavarok? Szóljál bmeg...


Oktató "mesének" írtam le, hogy ennyit a bizalomról, hogy 100%ig bízzunk! Megbíztam, erre a jelenlegi barátom is átvert. Pedig bíztam benne is 100%ig. Senkiben sem szabad teljesen.

2015. okt. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!