Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Eljön az a perc, amikor már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eljön az a perc, amikor már csak a kasztrálás a megoldás?

Figyelt kérdés

Úgy érzem, nincs már remény arra, hogy találok egy nőt. Szűz vagyok, lassan már 25 éve. Többször is ismerkedtem, de az eredmény mindig gáz volt.


Volt egy eset, amikor elég csúnyán elhajtott egy lány. Azt mondta, hogy "Veled akkor sem jönnék össze, ha megkínoznának". Egy másiknál szóba került a farok méret. Vele még talán alakult is volna a dolog, de felhozta, hogy neki 20 centi alatt nem kell a pasi. Ekkor én őszintén elmondtam, hogy drága p@csöm még a 15 centimétert sem éri el....


Középiskolában én voltam az osztály zérója. Csak akkor voltam valamire jó, ha házit kellett írnom. Sanyarú sorsom, viszont nem innen eredeztetik, hanem, hogy egyáltalán világra jöttem. Az oviban is már én voltam a boxzsák, általánosban úgy szintén, ahol is becses barátaim röhögve nézték végig, hogy a nagydarab cigány bele akarja a fejemet nyomni a WC csészébe. Szerencsére tökön sarkaltam a férget, de önvédelmi ösztönöm nem maradt jutalom nélkül, a díszes családja megtalált, ami aztán történt azt nem részletezném.


A lányok is állandóan a lábtörlőjüknek használtak. Ők általuk gyakran kaptam hevesebb intrikákat. Ezt azzal magyaráznám, hogy a kandúrok hamar lerendeztek, többé nem voltam akadály a szemükben, aztán pedig a lányok is megtapostak, ha alkalmuk adódott. Senki nem is barátkozott velem, mert az azonnal szintén célponttá vált. Emiatt nem is próbáltam barátkozni sem, a lelkiismeretem nem nyelte volna le, ha miattam vertek volna valakit agyon.


A középsulihoz visszatérve, ott az általánosban tapasztaltak hatására nem voltam képes senkivel sem emberi kapcsolatot kialakítani. A négy év alatt maximum, 5 mondatot beszéltem, ha a feleléseket nem nézzük. Az osztályban csak én nem keringőztem a szalagavatón, holott több volt a csaj, nem csak az osztályban, hanem szerte az évfolyamon. Egyetlen vígaszt csak az MP3 lejátszóm, és otthol a Call of Duty jelentett.


A család se volt oké. Legkisebb gyerekként elvoltam nyomva. Végül is annyi jót kaptam, hogy a nagybátyám rám hagyta a BMW 540-esét, s pár millát, csak ő szeretett ezen a bolygón.



#kilátástalanság #reménytelen szituáció
2017. márc. 19. 16:17
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
22%
Ember van BMW-d! Annyi nőd lehet mint a franc...
2017. márc. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
84%
Kérdező, hidd el, rajtad kivül nagyon sokan vannak még ugyanebben a helyzetben! Tudom, ez nem vigasztal, a javaslatom, ha már nagyon kell a nő, akkor prostizás.
2017. márc. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
33%
Ha elbírsz hátulról egy 17/5-ös faszt akkor felőlem járhatunk. Majd ráharapsz a párnára és azt képzeled, hogy Disneylandben utazol éppen a kisvasúton.
2017. márc. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
78%

Ismerős a helyzeted sajnos, bár engem általánosban nem nagyon vertek meg, nagyobb darab voltam akkor a többieknél és nem nagyon kezdtek velem, gimiben az első 3 évben mindenki tökre bírt aztán mindenki utált. fizikai sérelem ekkor sem ért, lehet féltek a következményektől és én sem vagyok az a típus aki eltűri... kicsit kamikaze jellem... :D (meg 9 éve folyamatosan legalább egy de néha 2 harcművészet űzése)...

Nem mondom ,hogy feledd a múltat mert nekem sem megy. vidám vagyok és optimista de a régi ismerőseimet nem keresem soha ... elkerülöm... Jobba ha rám sem néznek! :D


Amit javasolni tudok ,hogy éld az életed, fejlődj és szerezz tartást magadnak és legyen hatalmas az akaraterőd.

2017. márc. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Undorodom a homoszexualitástól, úgyhogy köszönöm, de nem fogadom el az ajánlatát.
2017. márc. 19. 17:00
 6/21 anonim ***** válasza:
51%

#3. Hé b.a.r.o.m.arc bunkólendből'!

"Te is tudod kibe kell belérúgni..."


Rakd te a faxodat egy elekromos húsdarálóba...-Anyád ha lenyel jobban jársz!


Kérdező te meg hagyd már a sírást!

2017. márc. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
4-es, próbálom, csak már nem hiszek semmiben.
2017. márc. 19. 17:01
 8/21 anonim ***** válasza:
61%

4-es vagyok.


Ez nem hit kérdés hanem döntés. Egy kemény döntés melynek eredménye folyamatos küzdelem, ami remélhetőleg kellő energia befektetése mellett megtérül majd. :)

2017. márc. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
De ha nincs meg a kellő erő? Bele fásultam, rengeteget tettem az egészért, de mindeddig hiába. Egyszerű már kiégtem....
2017. márc. 19. 17:26
 10/21 anonim ***** válasza:
56%
Akkor vágd le a fasz0d, nem kell itt vergődni.
2017. márc. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!