Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért csak a gyönyörű arcú,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak a gyönyörű arcú, tökéletes alakú nők kellenek a férfiaknak?

Figyelt kérdés

Én úgymond csak egy "középkategóriás" lánynak számítok a férfiak szemében, pedig sminkelek, festem a hajam, divatosan öltözködök, persze nem túlzásokba esve, az átlagtól kicsit vékonyabb vagyok, szerintem nincs vállalhatatlan fejem sem.

Ezek ellenére mégsem keltem fel senki figyelmét, lehet én amolyan "ló nincs jó a szamár is" típus lennék.

A kommunikáció és az ismerkedés nem jelent gondot, de hát nem igazán van kivel, még csak azt sem lehet mondani, hogy a jóképű, izmos férfiak után futnék, mert nem, de minden férfinak csak az álomnő kell, amit én valószínűleg valamiért sosem fogok megtestesíteni...


Az átlagos lányok tényleg nem kellenek senkinek?


2017. márc. 19. 18:57
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
83%

Dehogynem kellenek, és ezt nőként írom. Átlagos vagyok, semmi extra, szerintem duci is vagyok, mégis van, aki vonzónak tart. Persze nem minden férfi, nem is ez a cél.


Az általánosítás egyik irányban sem igaz. Nem "csak a tökéletes arcú és tesű" nők kellenek a férfiaknak, és nem "csak a tökéletes arcú és testű, izmos pénzes" férfiak kellenek a nőknek. A világ nem ennyire fekete-fehér.

2017. márc. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
43%
Én átlagos lány vagyok mégis sok férfinak tetszem és volt már 2 hosszabb párkapcsolatom. Nem gondolom, hogy ez a probléma.
2017. márc. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
45%
Mert gyönyörűek és tökéletes az alakjuk.
2017. márc. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
83%
Na, a napi átlagoslány kérdés megvolt. Várjuk a napi rondasrác kérdés is.
2017. márc. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
32%

Mit jelent hogy nem kellesz senkinek sem? Szemezel de nem lép? Flörtölsz de nem hív el randizni?


Miért a legjobb kell mindenkinek? Miért is? Mindenkinek az kell csak sokan felfogják hogy nem kaphatják meg a legjobbat- Én sem vehetem meg az R8-as Audit, ezért A5-össel járok. Én sem lakhatom villában ezért lakásban lakom. Ez van, de szeretem és imádom ezt is. Mindenki a legjobbra vágyik.


N.

2017. márc. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
82%
Tök szánalmas már ez a topik, minden második kérdés ilyen siránkozó, "miért csak a tökéletes emberek kellenek mindenkinek" jellegű. Nem unjátok még?
2017. márc. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
93%
az átlagosak is kellenek a férfiak többségének... te vagy valamit rosszul csinálsz, vagy nem vagy átlagos.
2017. márc. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 Lazy Lover ***** válasza:
40%
kinek kell ? az átlag pasiknak tuti nem de te is a nagymenőkre buksz így ne csodálkozz hogy hoppon maradsz
2017. márc. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
46%

Itt is az lesz, mint a hasonló kérdések 99,99% esetén: neked nem kellenek az irántad érdeklödő férfiak, mert úgy gondolod, neked jobb járna.


Ugyanis mindig kiderül, hogy igazából erről van szó.

2017. márc. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

Ez egyáltalán nem igaz, bejöttek már olyan fiúk is, akik nem a konditeremben élik az életüket, otthonülősök inkább és nem piálják szét magukat minden hétvégén.

Hát nekik sem én kellettem, hanem egy nálam sokkal dekoratívabb lány.

2017. márc. 19. 19:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!