Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan kellene elindulnom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kellene elindulnom a változás útján?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy lassan 24 leszek és nincsen se munkám se barátnőm se barátaim...Tavaly töröltem magam minden közösségi cuccról mert folyton komolytalan emberek kioktatását kellett hallgatnom és azóta kb mindenkivel megszakítottam a kapcsolatot emiatt..Olyan jó lenne néha beszélgetni valakivel de erre sajnos nincs lehetőségem..Párkapcsolat terén sem állok túl fényesen..4 éve nincsen senkim és azóta sem sikerül ismerkednem,se neten se más sehogy..Szeretnék elindulni a változás felé mert így tök üres minden..Munkával is úgy állok hogy sehogy..Akik felhívnak kb a 90% komolytalan...Nem az a célom hogy hogy tökéletes életem legyen hanem hogy történjen már valami pozitív dolog is az életemben..Mellesleg nem járkálok el sehoca ugyanis nincs kivel ugyebár...
2017. márc. 20. 08:30
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

szóval összegezve most egy rakás szerencsétlenség vagy (nem bántásból!)

hát először is döntsd el, hogy munka, fejlődés, sport, barátok, barátnő.......

mit is szeretnél, ne vállald túl magad! először szerintem max 2 dologért tegyél!

munkára koncentrálnék a helyedben, hogy tudd építeni a jövőd

barátkozás/kapcsolat céljából ismerkedj neten, vagy járj el valahova, esetleg a hobbid által ismerj meg új embereket...

mellette valamilyen szintű fejlődés előny, de ez nem fő cél, csak mellékes ha van idő


24F

2017. márc. 20. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
2017. márc. 20. 08:38
 3/19 A kérdező kommentje:
Csak az a baj tudod ha nincs amihez értenél nehéz munkát találni..Pénz nélkül meg nincs élet.
2017. márc. 20. 08:39
 4/19 anonim ***** válasza:

elmehetsz gyárba, vagy ilyen kuli munkákra amíg rendeződnek a dolgaid

de persze játszhatod az agyad, hogy "én gyárba nem megyek, mert csicska munka", de akkor ne csodálkozz, ha csak tengődsz és nem haladsz semerre...


Én 3 szakmával informatikusként, jobb lehetőségekkel simán elmentem 20 évesen pályakezdőként 74000-ért dolgozni, mert jó lehetőséget láttam, ma már sokkal jobban keresek és rengeteg lehetőségem lett ennek köszönhetően és szépen ível felfelé a karrierem...


Most ott tartasz, hogy sehol, ha elmész akár kuli munkára a pénz miatt, meg hogy elindulj valamerre, akkor juthatsz is valahova...ne a sült galambot várd...


Am meg beszélgetni itt is lehet :) szóval akár itt is beszélgethetsz emberekkel több témában is...


24F

2017. márc. 20. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Pár éve kuli munkáztam,gyorsétterembe éjszaka takarítottam..Nekem az elég kuli munka volt havi 25 ezerért...

Olyan munkát szeretnék ahol normálisnak mondható fizetés van...Most tényleg az van hogy a legalap helyekre nem vesznek fel,sőt még interjúra se hívnak be..Lassan második éve van ez...

2017. márc. 20. 08:59
 6/19 anonim ***** válasza:

gyár, raktáros címkézés...vannak lehetőségek szerintem felétek is

van egy lány aki pont ma ment dolgozni, mert segítettem neki munkát találni, ő ugyan így állt hozzá, hogy "egy csomó helyre elküldtem az önéletrajzomat"...

merre laksz? biztos ott is van lehetőség havi 80-100-ra, nem a legjobb, de több, mint a semmi!


24F

2017. márc. 20. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Én Budapesti vagyok.

Igazából ami van munka az meg mind ilyen munkaerő kölcsönzős én meg a rossz tapasztalatok miatt azokat kerülöm elég erősen...Raktárakba próbálkoztam eddig nagyrészt...Ha az ember böngészi az állásokat gyorsétterem meg takarítás és persze egyéb más vendéglátós munkák ami nem nekem való..

2017. márc. 20. 09:07
 8/19 anonim ***** válasza:

Budapesten pedig elég sok munka van, valamit nem jól csinálsz...biztos akarsz te tenni érte?


24F

2017. márc. 20. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Ha nem akarnék nem jelentkeznék sehova se..De a sok"sajnálattal közöljük de nem Önt választottuk"kicsit már unalmas...Mondjuk egy érettségivel sokra nem megyek de akkor is..Most benzinkutakkal próbálkozok hátha...Kellene a pénz mert oktatót szeretnék váltani a bukásom miatt...
2017. márc. 20. 09:16
 10/19 anonim ***** válasza:

"Csak az a baj tudod ha nincs amihez értenél nehéz munkát találni."


24 éves vagy, mit csináltál eddig, ha nem értesz semmihez sem? Továbbtanultál? Tanultál szakmát? Valamit csak kellett csinálnod, vagy lógattad a lábad?

2017. márc. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!