Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem tudok változtatni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok változtatni az önbizalom hiányon? Mit tudnék tenni hogy legyen változás?

Figyelt kérdés
2017. jan. 9. 17:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Akarat erő - motiváció.


Ha nem tudsz változtatni, akkor nem szenvedsz eléggé, ami motiválna. Így nincs elég akarat erőd, hogy változtass.


Amúgy olvass utána, mikor nekem nem volt önbizalmam, akkor PUA szarságokat olvastam, és segített. Itt mindenki elszidja mindennek, de nekem akkor is segített és ingyen volt.

2017. jan. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Gyakorolni, gyakorolni, gyakorolni. Közben tudomásul venni, hogy nem sikerül, rengetegszer nem sikerül, meg pocsékul érzed magad közben. Ugyanúgy, mint minden más, amit tanulni akarsz.
2017. jan. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Azt én is szidom az eddig nem segìtett semmit!
2017. jan. 9. 18:14
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem a (rengeteg) olvasás segített, mert kikapcsolt, és nem napi 24 órát stresszeltem, egyből sokkal jobban éreztem magam. Plusz sportolni kezdtem, ami meg sikerélményt ad. Meg ráfeküdtem úgy általában mindenre, amiben picit is tehetséges vagyok, hogy láthassam magam fejlődni, ez nagyon sokat segít.

Persze, lehet agyturkászhoz járni, sőt, ajánlott is, de neked kell végül összekaparnod magad. Ahhoz meg a legegyszerűbb, ha olyat csinálsz, amiben sikeres vagy, mert akkor jónak érzed magad, ami az önbizalomhiány "ellenszere"

2017. jan. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Próbáltam olvasással de már pár perc után idegesített!Miért nincsen bennem semmi kitartás?
2017. jan. 9. 18:18
 6/8 anonim ***** válasza:

NA... ez a gáz. Amúgy jó kérdéseket teszel fel. Gondolkodj többet rajta, hogy mi okozhatja a kitartás hiányát. Aztán pedig, hogy mi fejleszthetné azt. Sok sikert!


Mondjuk ha valamiben gyors apró sikereket lehet elérni és úgy kapod a visszajelzéseket az segítene a kitartásodon?

Vagy egy személyi edző segítene a kitartásodon?

2017. jan. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ezt jó lenne tudni hogy miért nincsen bennem kitartás.De erre nem hiszem hogy rá tudok jönni!
2017. jan. 9. 21:07
 8/8 anonim ***** válasza:

Ezt már a kis korodra vezesd vissza. Szüleid milyenek voltak. Mit tapasztalhattál kis korodban, hogy azt láttad nem éri meg a kitartás stb.

Testvéreid. bárki, aki ilyenkor az életed mindennapjaidban szerepeltek.

2017. jan. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!