Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tinderen, ha párrá válok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen, ha párrá válok valakivel és nem írunk egymásnak akkor szétválaszt a rendszer?

Figyelt kérdés
Csak, mert félre akartam tenni az illetőt, hogy még nézelődöm, nem írtam neki és erre eltűnt.

2017. márc. 20. 17:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

nem

lehet h ő tette v törölte magát

2017. márc. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ja, köszi! Meglepődtem, mert volt egy illető, akivel szintén nem írtunk csak odatette a páromnak a rendszer és vele tudtam írni kb. 1 óra után, hogy felvettük egymást.
2017. márc. 20. 17:35
 3/7 A kérdező kommentje:
Ja, amúgy most kimutatja a rendszer azokat is, akik azt hittem, hogy eltűntek... nem értem mi volt ez a késés... Vagy lehet ők előfizetnek rá és ott van asszem olyan, hogy visszalépés, meg ilyesmi. Ugye?
2017. márc. 20. 17:40
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
sokszor van olyan, hogy likeol, aztán match lesz, megijed, meggondolja magát, és "szakít" a csaj. Nálam sokszor olyan is van, hogy match, rám ír, hogy szia, mizu, válaszolok, de több válasz már nem jön.
2017. márc. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Itt én vagyok a "csaj". :D De köszi! Igen szerintem is ilyen volt, hogy lekattintott, hogy mégse legyünk pár, aztán meg vissza (már ha lehetséges).
2017. márc. 20. 17:45
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehetséges. A visszavonás-funkció csak a keresés közben él, asszem azt tudod vele visszavonni, ha valakit balra húztál (azaz nem tetszik), de meggondolnád magad, és jobban megnéznéd. Hogy kedvelést is vissza lehet-e vonni, na azt nem tudom.


A párbaállás utáni szétválás végleges, erről asszem még szól is maga a tinder, amikor ezt csinálod. Viszont az eltűnés és az újbóli előkerülés a párok között szimplán csak programhiba, mert szarul van összerakva az alkalmazás. Nekem is volt olyan, hogy valaki eltűnt a párjaim közül, majd ha újraraktam az alkalmazást (nem töröltem a fiókot), akkor ismét megjelent. Pár nap múlva megint eltűnt, majd ismét megjelent. Kár, hogy ennyire fosul működik, és szándékos cselekvésnek tűnnek a programhibák...

2017. márc. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ja, így már érthető. Köszi!
2017. márc. 20. 22:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!