Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Rajtam kívül van még olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rajtam kívül van még olyan akinek se neten se személyesen nincsen sikere a nőknél? Mit tennétek feladnátok? Vagy tovább próbálkoznátok, még akkor is ha még nem volt eredménye?

Figyelt kérdés
2017. márc. 21. 21:15
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Feladni nem szabad, de sajnos nem sok remény van a ronda emberek számára. Ami semleges dolog lenne, ha nem tartoznék közéjük.


Elég lehangoló látni a szépeket. Szép nagy szemeikkel meg szép arcéleikkel... Nekem pedig nem jutott túl jó egyikből sem. Mint egy groteszk karikatúra. Egy uborka-báb.

2017. márc. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 Lazy Lover ***** válasza:
Jele! Én végleg feladtam nincs értelme
2017. márc. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Jelen, mivel tudom és látom milyen viselkedésűek velem a nők,így ha nem is feladtam,de látom és tudom mennyire nincsen esélyem náluk. :D

Próbálkozni próbálkozom,de csak max. barátnak vagyok jó, meg amíg az érdekek fennállnak.

Bár a legtöbb nő semmibe vesz szimplán, vagy elkerül. :D

2017. márc. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
92%
Engem a munkám megtaníott a határozott, magabiztos fellépésre, de mivel kíváncsiságból néha utána szoktam nézni facen azoknak a fiatal nőknek, akikkel kapcsolatba kerülök napközben és látom, hogy 10-ből 10 kapcsolatban van, hamar motivációt veszítek utána bármilyen kezdeményezésre. Ugyanis törvényszerűnek tűnik, hogy egy igényes, csinos, bájos nőnek juszt, hogy mindig van valakije. :D De legalábbis olyan, aki kekszeli őt esténként.
2017. márc. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
60%

Eredmény midig van,csak nem biztos,hogy dobogós a helyezés.

Osztom az előttem szóló kollega véleményét a legjobb-(testileg) és legértelmesebb nők általában foglaltak vagy igencsak házasok!

Amivel nekem néha nincs is bajom egy pár óra erejéig:) De már volt olyan is,hogy nem csupán eddig hatott a vonzereje a nőnek....-amitől meg megvallom beparáztam.

Veszélyes jácmák ezek kérem szépen.

2017. márc. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Mit értsek próbálkozás alatt?

A párkapcsolat tipikusan az a dolog, amit nem tudsz megszerezni akarattal.

2017. márc. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
74%
sok szép nő felszínes, nehéz esetek. Hamar jön náluk a szerelem, és megy is gyorsan. Ugrálnak egyik kapcsoaltból a másikba. Vannak hűséges szép nők, nehéz esetek idióta agresszív, alkesz, drogos faszikkal. LEgtöbb szép nő nagy elvárású, igényű, pénzéhes, ne bánjátok
2017. márc. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Nekem nem a sikertelenséggel van bajom.-Nálam idősebb érett nők tetszenek,de nekik a férjen kívül már van 1-2-gyerekük is-tehát ha komolyat szeretnék valakivel akkor egyből mostohaszülővé kellene válnom.
2017. márc. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Nekem nincs gyerekem.:)

És nem vagyok ezzel egyedül, sok a nem szülő, csak valamiért nem őket találod meg.

2017. márc. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Jah amúgy itt is minden nő foglalt!

-Mármint azok akik nekem kellenének!

2017. márc. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!