Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 20 éves lány milyen helyeken tud SZEMÉLYESEN ismerkedni 40 körüli férfiakkal?

Figyelt kérdés

20 éves egyetemista lány vagyok,akit sokan szépnek tartanak, és aki végre szeretné, ha összejönne egy komoly kapcsolat. Férfiban egy 180 vagy attól magasabb nem/vagy csak kicsit kopaszodó, mackósabb, igényes(fürdik, borotválkozik),értelmes,humoros, diplomás pasit tudnék elképzelni. Bónusz a barna szem és barna haj, de ennyire konkrét elvárásokat már nem is merek támasztani. A felsoroltak közül egyedül a magasság az amiből tudnék engedni, ha mellé olyan személyiség társul. Az hogy mennyit keres az illető egy kicsit sem érdekel, sokkal inkább a személyiség ami meg tud fogni.

Nem azért írom ezeket, mert itt szeretnék párt találni, a netes társkeresésben már csalódtam, nem itt szeretném folytatni. Csak szimplán el vagyok keseredve, hogy ilyen paraméterekkel egyedülálló pasik tényleg nincsenek. Vagy ha igen, hol találni őket? Vagy az én elvárásaim túl magasak? Mielőtt még valaki kötözködne, én is tudok mit nyújtani a másiknak, magas, inkább vékonyabb barna hajú, zöld szemű lány vagyok, lehet velem normális emberi témákról beszélgetni, van saját keresetem(még ha nem is több százezer, tekintve hogy diák vagyok még de a semmitől több). Sosem várnám el egy férfitól hogy bármit is kifizessen, nem is szeretem amúgy. Tény viszont hogy elég munkamániás vagyok, nem biztos hogy ezt mindenki jó néven veszi, plusz nem vagyok egy konyhatündér sem. Nagyon köszönöm, ha valaki veszi a fáradtságot és elolvassa, és talán ad valami tippet vagy hogy mi a hiba a gondolatmenetemben.

Előre is köszönöm a normális válaszokat!



2017. márc. 6. 00:18
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
79%
szerintem a hiba a gondolatmenetedben az hogy 20 vagy és félsz ezt elfogadni mert valszeg a szüleid elvárják hogy teljesíts
2017. márc. 6. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
68%

Személyesen tudsz ismerkedni 40 éves, ilyen kaliberű férfiakkal szórakozóhelyeken, kocsmákban. De nagy részük, már házas vagy elvált és nem a bulizás vagy az ismerkedés az életük. Akiket viszont találni fogsz, nagy elvárásokat támasztanak. Mert manapság minden 2. huszonéves apakomplexusos vagy úgy érzi, hogy a kor miatt lesz valaki komoly.

A diploma, mondjuk nem értem, hogy miért számít.

2017. márc. 6. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:

köszi a gyors válaszokat

most belegondoltam és nem hiszem hogy a szüleimnek lenne ebben szerepe( ők se nem ilyen párt, se nem ilyen munkát képzelnének el nekem)

második válaszoló: milyen elvárásokat?

2017. márc. 6. 00:37
 4/36 anonim ***** válasza:
83%

Miért ilyen kell?


Amúgy én 39 vagyok, de én hülye vagyok.

2017. márc. 6. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:
Melyik része érdekel? És miért lennél hülye? :)
2017. márc. 6. 01:04
 6/36 anonim ***** válasza:
Hát, hogy amiket fel sorokat azok olyan dolgok, amikben egy körös beli is OK lehet, mit akarod, hogy kétszer annyi legyen mit te? Szerintem ez egy érdekes kérdés.
2017. márc. 6. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
LOL ok, most tényleg hülyének tűnök, de ez csak az android.
2017. márc. 6. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
Tényleg: Miért pont 40 éves és ilyen kaliberű férfiak érdekelnek? Miért pont diplomások?
2017. márc. 6. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:

ja értem :D

a 40 körüli azért fontos, mert tapasztalatból mondom,hogy hozzájuk vonzódok a legjobban, akkorra már tényleg férfinak néz ki egy férfi(20 év körül nem feltétlen, elnézve a környezetemet), velük a legjobb beszélgetni is, ha egy ilyen korú pasival beszélgetek, akkor általában van tartalma is a beszélgetésnek, míg a korosztályomnál ezt nem tapasztaltam

2017. márc. 6. 01:17
 10/36 A kérdező kommentje:
a diplomát azért írtam, mivel nekem fontos, a tanulás és a munka, nálam ez az egyik első beszédtéma, és ezt valaki akinek jobb esetben is érettségije van, nem feltétlen értené
2017. márc. 6. 01:19
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!