Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jelenleg melyik a Magyarország...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jelenleg melyik a Magyarországon legjobban bevált és legtöbbek által használt társkeresője?

Figyelt kérdés

2017. márc. 21. 21:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Talán a love.hu és a randivonal, na meg a tinder. De előre is szólok, hogy minél népszerűbb egy társkereső annál nagyobb a férfitöbblet és annál inkább bunkó, beképzelt, flegma nők vannak fent.
2017. márc. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nincs erről adat, ugyan is az összes társkereső oldal kamuadatokkal operál a kamuprofilok mellett.

Minél nagyobb, annál több a kamuprofil, amit botok, animátorok keltenek életre.

A létszámmal villogó társkeresőknél pedig a létszám 80% évek óta elhagyott inaktív profil, amit nem törölnek, hogy villoghassanak a létszámmal.

2017. márc. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

"amit botok, animátorok keltenek életre"

Ez mit jelent? Hogy írogatnak egy kép nevében? Valakit tényleg azért fizetnek, h dumálgasson emberekkel? És mi van, ha randit beszélnek meg?

Én most próbálgatom a tindert és szerintem nem rossz, bár még most érik a randi (ha megvalósul). Nem tom számít-e nő vok.

2017. márc. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

#3 Sosem jutsz el velük randiig. A bot csak fent van, de nem válaszol. A legtöbb csak kattintgat az adatlapodra, hogy azt érezd, hogy egy interakció része vagy.


De jah, vannak szerintem fizetett trollok akik csak hülyítik a népet, de amikor forróvá válik a helyzet akkor értelemszerűen kitalálnak valami kamut.

2017. márc. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Badattitude ***** válasza:
45%

A munkahely...:D Viccet félretéve, én ebben ősember vagyok. Előbb mennék rendezvényekre, mint böngésszem a netet. Ekkor jön az, hogy nincs időm rá. Miért ? Akkor a böngészés utáni randikra lesz ? Nincs rá pénzem..Miért ? Ha nincs 1,2,3,4,5 ezrem egy rendezvényre, akkor hogy tartok fent egy kapcsolatot ? " Te is teccel, de nem viszlek sehová, mert nincs 1,2,3,4,5 ezrem rája ! " ?

Na de itt egyből látom és választhatok. Miért ? A rendezvényeken ez 2-ből megy ? :D Na de ez kényelmes és praktikus ! Akkor sok szerencsét !

2017. márc. 22. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Goldengate társkereső.
2017. márc. 22. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#4

Nem lehet, hogy akiket te botoknak hiszel és azt gondolod, hogy kattintgatnak azért nem válaszolnak, mert te sem írsz rájuk? :D

Nekem is akadt már több párom, de jobban szeretem, ha a pasi kezdeményez és csak azt látom, hogy felvesznek aztán nem írnak, úgyhogy én sem nekik. Egynek írtam eddig, de azzal sem sokat dumáltunk. Úgyhogy pl. én csak azokkal dumálok, akik először rámírnak.

2017. márc. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#3


Igen, az animátor több profillal játszik. Persze hogy fizetnek érte, hiszen a beetetett emberek is előfizetnek, hogy visszaírhassanak a kamuprofilnak.


[link]


Nőknek jobb a helyzet, mert a nők könnyen találnak párt, és kevésbé is szorulnak rá a társkeresőkre, a férfiak lehúzására alapoznak inkább a társkeresők.


#4

Bot is válaszolhat egyszerűeket, pl ha valaki ráír a kamuprofilra akkor válaszol egy "szia"-t, sőt gyakran a bot kezdeményez is, bejelöli a pasit hogy tetszik vagy üzen egy sablonszöveget, éz ezen felbátorodva hogy milyen jó nő írt rá/tetszikelte, rögtön elő is fizet, a pali (mert máshogy nem lehet üzenni), és megy is a biznisz.

2017. márc. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
randivonal (fizetős minden funkciója) és a love.hu büszkélkedhet a legtöbb regisztrált taggal.. és a legtöbb inaktív felhasználóval is egyaránt.
2017. márc. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!