Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki használt már feromon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki használt már feromon parfümőt annak már bevált?

Figyelt kérdés
EFEM Feromon Parfüm-re gondolok itt
2016. aug. 30. 22:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Vettem,nem jött be.
2016. aug. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Áh én kipróbáltam kiváncsiságból, de ennyi erővel madársz*rral is bekenhettem volna a fejem. 😁 ez is csak az adjuk el a semmit jó pézéér. :D
2016. aug. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az elettarsam hasznalt regebben feromonos parfumot. De, amikor ismerkedtunk, nem tudom, h hasznalt-e. Jol ereztem vele magam a talikon, mert udvarias, humoros volt es rajongott ertem. Nekem ez a fontos, nem az, h en vonzodna a pasihoz. Sot kifejezetten szeretem, ha nekem nem jon be . Attol olyan izgalmas nekem. En ugy voltam vele, h talalkoztunk sokat es ismerkedtunk es az ismerkedes resze kesobb a csok, majd szex is. En csak sok szex utan vonzodok valakihez. Igy nekem indiferens volt a parfumje.

Szoval ne vegyel ilyen parfumot. Mert nem azon mulik.

N

2016. aug. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Miért nincs sajátod?


Ez olyan durva mint a szilikon "alkatrészek"...

2016. aug. 31. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem értem, hogy lehet ilyen marhaságoknak bedőlni.

Annyira "értékeljük" egymás feromonjait, hogy kb. mindent elkövetünk, hogy ne legyen természetes testszagunk: tusfürdők, izzadáságtól, cipődezodor, intim szappan, illatosított tisztasági betét, samponok, parfümök, stb.

Kb. minden, amit testápolásra használsz, illatosítva van.


Ha szembejönne veled egy nő, aki árasztja magából a feromonokat, akkor elhánynád magad, mert neked csak simán izzadtság és pi.naszaga van.

2016. aug. 31. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
62%
Egyértelműen be jön. A gyártónak, kereskedőnek. Picit is gondolkodol, ha működne, itt sírnának az emberek, hogy nincs senkim? Ez a fogyasztói társadalom. A kutya kakit is adjuk el jó reklámmal és díszcsomagolásban.
2016. aug. 31. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én FEROMON X-et vettem, az bevált.
2016. aug. 31. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!