Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30-40 éves szingli férfiaktól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30-40 éves szingli férfiaktól kérdezem, hogyan kezelitek azt, hogy folyton a fiatal 18-25 évesek jönnek be nekünk?

Figyelt kérdés

20 évesen még jó volt, lehetett fiatal lánnyal randizni.

30 évesen mááár 1-2 évet le kellett tagadni ugye, és akkor is még belefért egy randi egy 22-23 évessel.


De 40 felé közeledve? Biológiailag ugyanúgy a fiatal 18-25-ös lányokhoz vonzódunk.

Olyanoktól kérdezem, akik NINCSENEK párkapcsolatban!


A legszebb testi dolgot nem lehet csak úgy eldobni magunktól!

nem mondhatjuk azt magunknak: ááááhh jó lesz egy jól elhasznált 35-ös nő is. Fenéket!


Ti könnyen elfogadtátok ezt 30-35 éves kor után, hogy mostantól csak lottyadt popsijú idős nővel jöhettek össze?

Én valahogy nem tudom elfogadni és irigy vagyok.


2017. márc. 22. 22:46
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
15%

Nekem úgy alakult az életem, hogy van egy 16 és egy 19 éves fiam, viszont piszkosul fiatalnak nézek ki, sokat edzek és stresszmentesen élem az életemet. Úgyhogy én ezt továbbra is úgy kezelem, hogy 20as évek elején járó barátnőm van mindig


41/F

2017. márc. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
94%
Hát nem tudom, de egy 20 éves lánynak miért kéne egy elhasznált idős pasi?
2017. márc. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
95%
Lottyadt" popsi".... Te id.i.ótaXD
2017. márc. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
87%

Nektek? Nem, nem minden idősebb pasinak csak a fiatal csajok jönnek be. Van, aki szereti, ha egy értelmesebb beszélgetést is letud folytatni a másikkal. Sőt, 30-40 éves nők között is jó pár olyat látni, aki elég jól tartja magát és tényleg dögös, nem csak zsenge hús.

Ha pedig 35 éves kor után nem tudsz fiatal csajt felszedni, akkor veled van a probléma. Hemzsegnek az apakomplexusos csajok mindenhol, akik simán ágyba bújnak még az 50-60 évesekkel is.

2017. márc. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
37%
29 vagyok, de néztek már 18-nak is. Átlagban 24-25 körülinek néznek, szóval gond nélkül még vagy 10 évig simán összejöhetek majd jóval fiatalabb nővel, mivel kölyökképem van. :)
2017. márc. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
97%

Sajnos eléggé felszínes vagy..mondhatnám h majd kinövöd de nem fogod sajnos..

Azok az "öreg nők"(nem azok)veled egykorúak..szóval te is sajnos öregecske vagy már(nem nem vagy)..

A legtöbb ember életében csak úgy betoppan a másik kortól függetlenül és akkor ahhoz vonzódik..lehet kibabrál veled az élet és idősebb lesz majd az életed szerelme..ez van..

A lapos fenék meg kortól függetlenül létező jelenség, amit súlyzós edzéssel könnyen lehet orvosolni..

2017. márc. 23. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
98%
Kérdező! Kinyalnád te még az én 38 éves fenekemet is,de egy ilyen korú nő már nem áll szóba s eggfejekkel!
2017. márc. 23. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
88%

A legtöbb férfinak a saját korosztálya is bejön.


Jóesetben megtanulták kezelni fiatalabb korukban, hogy nem szedhetnek fel szépségkirálynőket, hanem a kevésbé csinos de még mindig egész jó átlag feletti lányokat kaphatják meg.


Látom nálad ez kimaradt.


Vagy csak keveset nézel tükörbe meztelenül, nehéz feldolgozni, hogy az ember öregszik.


Esetleg még nem volt kellemetlen élményed fiatal lánnyal.


Én pont ma ültem a metrón, velem szemben 4 lány iskolaidőben. Először arra gondoltam, biztos kibuktak a suliból és valami velem egykorú prostik, nem tűntek egyetemistának sem. Közönségesek, hangosak és rikítóak voltak. Vékony test, rengeteg smink, műszempilla, narancsbőrös popsi a cicanaciban, petyhüdt cici a kirakatban.. erre az egyik felhozza, hogy lassan már legálisan is vehetnek cigit. Leszálltak az osztályfőnökükhöz és tanulmányi kirándulásra mentek.


Tessék neked egy csokor fiatal csaj.


Csak ez a szint süllyed huszonéves korára az elhanyagoltságba, mert igazából mindig is ott volt.


Gondolom minőségi lányokra régebben sem tellet. Ők minőségi 30assá érnek.

2017. márc. 23. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
0%

Na, éreztem egy ilyen kérdésnél idejön felháborodni az összes "lottyadt popsijú" :D


Vicc az egészben az, hogy még teszik is a nagy elérhetetlen dámát az ilyen ráncosseggű nyonyókák.


Én túl sokat nem változtam az utóbbi 20 évben, szóval nem annyira a kor számít a fiatalabb csajoknak. Társkeresőn nem lehet annyira nyomulni, ott csak számok vannak, először azt nézik, aztán a fotót.

Életben kissé más.

2017. márc. 23. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk? Ezt cáfolnám, mert nem egyezik az ízlésünk. Ugyanis harmincegy évesen a velem egykorú vagy idősebb nők tetszenek. Azt sem mondanám, hogy minden harmincas vagy negyvenes nőnek lottyadt lenne a feneke, vagy bármilye. Elég sok szemrevaló teremtés látok köztük.
2017. márc. 23. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!