Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha újra 20 évesek lennétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha újra 20 évesek lennétek (és egyetemisták), szinglik lennétek és buliznátok, vagy inkább kapcsolat? És miért?

Figyelt kérdés
Csak őszintén :)

2017. márc. 14. 20:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
53%
Mivel egyik sem jött össze ezért bármi jöhet.
2017. márc. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
60%
Kapcsolatot szeretnék akkor is. Ha újrakezdhetném, az eddigi hibáim figyelembe véve és változtatva rajta megvalósítanám az eredeti álmaim (fiatalon párkapcsolat, maradni az előző munkahelyemen, ha megvan az anyagi biztonság, bevállalni egy babát és nem elcseszni minden kapcsolatom és elüldözni magam mellől mindenki...)
2017. márc. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
36%
véresre kefélném a farkam! :D
2017. márc. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
66%

22 vagyok, úgyhogy nem kellene sokat visszamennem. Én szingli voltam egyetem alatt, nem bántam meg, volt más dolgom. Ha lenne olyan akivel érdemes lenne megpróbálni, akkor lehet a kapcsolatot választanám.

Amit kicsit sajnálok, hogy a középiskolás "tiniszerelmet" nem éltem meg, a maga komolytalanságával, ártatlanságával, érzéssel, mindennel, ezt nem valószínű hogy lesz lehetőségem megtapasztalni.

2017. márc. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Házasság, gyerek semmi képen. Ma már a nők jó része erőszakkal veszi le a bugyit. Akkor minek házasság, kapcsolat.
2017. márc. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Én sokkal többet tanulnék és sokkal komolyabban venném a fiatalságomat.
2017. márc. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
#6 hogy érted, hogy komolyabban vennéd a fiatalságod?
2017. márc. 14. 21:18
 8/16 anonim ***** válasza:
50%

Semmit nem bántam meg a múltamból. Ha fiatalodnék 10 évet, hogy 20 legyek ismét a fősulin, ugyanúgy tennék mint akkor.

Sokat buliztam meg jártam rock fesztekre. Voltak 1 éjszakás kalandok is.

Én sose láttam fantáziát a kapcsolatban. Sokkal színesebb az élet ennél.

Persze, kell az majd idővel, de az ember 1x él és fiatalok nem leszünk örökké.

HA engem kérdezel, én inkább 40 évesen fogom azt mondani miért nem jöttem össze a párommal előbb, mint 30+ évesen, hogy "Miért vettem el ezt a h*lye k*rvát."

2017. márc. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
egyetemre koncentrálnék, hogy utána ne krumplit kelljen sütögetnem a mekiben.
2017. márc. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :)

#9 oké, de most nem a tanulás volt a kérdés :D

2017. márc. 14. 22:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!